Jakiej nieruchomości szukasz do zakupu?

Prosimy o podanie nam więcej informacji na temat nieruchomości, którą chcesz kupić oraz budżetu. Na podstawie przesłanych nam podstawowych informacji dotyczących Twoich poszukiwań, nasi eksperci przygotują dla Ciebie pakiet informacyjny zawierający informacje o parametrach nieruchomości, którą w zasadzie moglibyście nabyć za posiadane środki. W pakiecie, który od nas otrzymasz, znajdziesz również 5 przykładowych nieruchomości, które mógłbyś zakupić już teraz. Jeśli chcesz, możemy szczegółowo doradzić w zakresie strategii wyszukiwania, zgodnie z Twoimi preferencjami i dostępnymi możliwościami. Nasze usługi konsultacji i składanie przykładowego pakietu propozycji, są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Jeśli chcesz, aby nasza platforma i eksperci poważnie podeszli do poszukiwania nieruchomości dla Ciebie, zapraszamy na krótkie spotkanie w naszym biurze, aby szczegółowo omówić Twoje wymagania. Następnie rozpoczniemy pracę nad poszukiwaniem odpowiednich ofert i organizowaniem dla Ciebie oględzin.
Państwa informacje kontaktowe
Informacje o nieruchomości, której szukasz na zakup

Załącz plik .zip lub .rar o wielkości do 50 megabajtów.

Możesz przesłać nam pojedynczy plik z dodatkowymi informacjami, materiałami lub zdjęciami. Zalecamy zebranie wszystkich plików, które chcesz nam wysłać, w jednym wspólnym archiwum .ZIP lub .RAR i załączenie pliku archiwum tutaj.

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "