REF#HK 121242-HP-8172 / Apartament trzypokojowy / Paralia Dionisiou / Wojewódstwo Halkidiki / Greece / Sprzedaz Na mapie

Całkowita powierzchnia
70 m2
Ogród
75 m2

Cena
185 000 €
2 643 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Podłogi
Podłoga wyłożona kafelkami
Ogrzewanie
Klimatyzacje / Ogrzewanie elektryczne / Ogrzewanie elektryczne
Klimatyzacja
System klimatyzacji
Okna
Ramy okienne PCV
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
20.05.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
- Morze: 120km
- Centrum miasta: 300m
- Lotnisko : 50.1km
- System klimatyzacji
Ten niedawno odnowiony apartament położony jest na Halkidiki i oferuje spektakularne widoki na morze, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Nieruchomość posiada 2 sypialnie, 1 łazienkę i miejsce parkingowe. Ciesz się pięknem gminy Nea Propontida w otoczeniu wspaniałych krajobrazów Chalkidiki. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego nadmorskiego kurortu w doskonałej lokalizacji.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne)
Lokalizacja (około)