REF#YIM 844531 / Apartament trzypokojowy / dzielnica Mladost 1 / Sofia / Wojewódstwo Sofijskie / Bulgaria / Sprzedaz Na mapie
Liczba pięter w budynku
16
Piętro
14

Całkowita powierzchnia
68 m2

Cena
185 500 €
2 728 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
28.03.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
Informacje administracyjne dotyczące oferty
- Winda
apartament trzypokojowy Sofia, dzielnica Mladost 1.
całkowita powierzchnia: 68 m2.
piętro 14
całkowita powierzchnia: 68 m2.
- winda
piętro 14
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne)
Lokalizacja (około)
Nasze top oferty do sprzedaz Sofia, Bulgaria

ORIGINAL: