REF#HK 124006-HP-8252 / Grunt rolny / Vourvourou / Wojewódstwo Halkidiki / Greece / Sprzedaz Na mapie

Całkowita powierzchnia
8200 m2
Ogród
8206.10 m2

Cena
750 000 €
91 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
22.05.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
- Morze: 500km
- Centrum miasta: 2.1km
- Lotnisko : 99.6km
Widoki z nieruchomości
- Widoki na morze
- Widoki na plażę
- Widoki na zatokę
Informacje administracyjne dotyczące oferty
- Elektryczność
- Wiercenie wody
- Woda
- Na drodze asfaltowej
Ta oszałamiająca kraina na Chalkidiki w Grecji oferuje rzadką okazję ze względu na bliskość morza, potencjał rozwojowy i zapierające dech w piersiach widoki na otwarte morze. Zaledwie 5 minut spacerem od plaży można cieszyć się malowniczą okolicą i spokojną atmosferą. Działka o powierzchni 8200 metrów kwadratowych zapewnia wystarczająco dużo miejsca na Twoją wymarzoną nieruchomość, z dostępem do prądu i wody dla Twojej wygody. Można ją również połączyć z inną działką i stworzyć działkę o powierzchni 10 000 m2 idealną pod realizację projektu hotelowego. Ta doskonała lokalizacja na Halkidikach, położona w gminie Sithonia, oferuje nieograniczone możliwości stworzenia idealnego miejsca na wypoczynek lub inwestycję. Nie przegap tego wyjątkowego kawałka ziemi o niesamowitym potencjale.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne)
Lokalizacja (około)