REF#HK 124009-HP-8250 / Grunt rolny / Vourvourou / Wojewódstwo Halkidiki / Greece / Sprzedaz Na mapie

Całkowita powierzchnia
12300 m2
Ogród
12312.49 m2

Cena
1 200 000 €
98 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
20.05.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
- Morze: 200km
- Centrum miasta: 2.4km
- Lotnisko : 104.4km
Widoki z nieruchomości
- Widoki na góry
- Widoki na las
- Widoki na wzgórza
Informacje administracyjne dotyczące oferty
- Elektryczność
- Wiercenie wody
- Woda
- Na drodze asfaltowej
Ta działka inwestycyjna na Chalkidiki oferuje doskonałą lokalizację zaledwie 5 minut spacerem od morza. 3 odrębne nieruchomości o powierzchni około 4000 m2 każda, co oznacza, że można albo wybudować projekt deweloperski składający się z 12 willi (lub więcej, jeśli mają być mniejsze), albo dokonać poważnej inwestycji w sektorze turystycznym. Oszałamiające otwarte widoki sprawiają, że idealnie nadaje się do hoteli. Ta nieruchomość na Sithonii o powierzchni 12 300 metrów kwadratowych oraz dostęp do prądu i wody stanowi doskonałą okazję inwestycyjną w Grecji. Idealny pod budowę hotelu obok pięknych plaż i lasu sosnowego!
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne)
Lokalizacja (około)
Nasze top oferty do sprzedaz Vourvourou, Greece

ORIGINAL: