Ekskluzywna
agencja

Czteropokojowy apartament w luksusowym kompleksie obok Paradise Mall i stacji metra

Rodzaj nieruchomości
Trzypokojowy apartament

Lokalizacja
dzielnica Krustova Vada / Sofia / Bulgaria

Klasa budynku/kompleksu
Luksusowy

Liczba pięter w budynku
5

Piętro
5

Winda
tak

pokoie
4

Sypialnie
3

Łazienki
2

Toalety
2

Całkowita powierzchnia
141.47 m2

Powierzchnia zabudowana
124.45 m2

Części wspólne
17.02 m2

Otrzymano Akt 16

Cena
 495 000 (bez VAT)
  3 499 €/m2 (bez VAT)

Bez prowizji od kupującego

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Odległości
5.6km 12.2km 550m

Ostatnieia aktualizacja
13.05.2026 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Centrum miasta: 5.6km
  • Lotnisko Sofia (SOF): 12.2km
  • Sklep spożywczy: 100m
  • Przystanek: 350m
  • Szpital: 400m
Budowa
  • Cegła
  • Konstrukcja żelbetowa
Ogrzewanie
  • Ogrzewanie gazowe
Klimatyzacja
  • Multi split system