REF#ARE 129369-50-1-18847 / Apartament trzypokojowy / Drama / Wojewódstwo Drama / Greece / Sprzedaz Na mapie

Całkowita powierzchnia
83 m2

Cena
105 000 €
1 265 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
05.05.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
- Morze: 35km
Informacje administracyjne dotyczące oferty
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83 mkw. w okolicy 12 Apostoloi w centrum Drama. Znajduje się na 2. piętrze budynku, który został wybudowany w 1999 roku. Jest frontowe, jasne i bardzo jasne. Ma powierzchnię netto 67 mkw. i składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Posiada marmurowe i drewniane podłogi oraz syntetyczne okna zewnętrzne z podwójnymi szybami. Istnieje możliwość podłączenia do gazu ziemnego. W piwnicy budynku znajduje się parking i pomieszczenie gospodarcze. Znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, bardzo blisko szkół i supermarketów. Aby wskazać nieruchomość, konieczne jest przedstawienie dowodu osobistego.
Lokalizacja (około)
Nasze top oferty do sprzedaz Drama, Greece