REF#Thess-Ch-001 / Apartament trzypokojowy / Thessaloniki / Wojewódstwo Thessaloniki / Greece / Sprzedaz Na mapie
Liczba pięter w budynku
5

Całkowita powierzchnia
90 m2
Otrzymano Akt 16

Cena
399 000 €
4 433 €/m2
Ostatnieia aktualizacja
14.05.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
- Morze: 200m
- Lotnisko : 15km
- Standardowy klimatyzator
Informacje administracyjne dotyczące oferty
- Elektryczność
- Ogrzewanie na gaz
- Podwójne przeszklenie
- Ramy okienne PCV
Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę w samym sercu Salonik – dwupokojowe mieszkanie na 3. piętrze w budynku mieszkalnym przy popularnej ulicy handlowej Tsimiski. Budynek został wybudowany w 1965 roku i charakteryzuje się wyjątkowo zadbanymi częściami wspólnymi oraz windą. Mieszkanie jest częściowo odnowione i oferuje przedpokój, oddzielną kuchnię, salon oraz dwie przestronne sypialnie.
Przedstawiamy Państwu nieruchomość dla koneserów, którzy chcą zanurzyć się i zintegrować z kosmopolitycznym życiem Salonik.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne)