Klasa budynku/kompleksu
Wysoki standard
Liczba pięter w budynku
30
1
Toalety
1

Całkowita powierzchnia
70.19 m2
Stan
W trakcie budowy
Planowane zakończenie
December 2027

Cena
398 280 €
5 674 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Stan
turn-key, semi-furnished
Umeblowanie
W pełni wyposażona kuchnia i łazienka
Łazienki
W pełni wyposażona łazienka, Suszarka do ubrań
Podłogi
Podłoga pokryta parkietem
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
23.03.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
- Morze: 8km
- Centrum miasta: 21km
- Lotnisko Dubai (DXB): 36km
Widoki z nieruchomości
- Widoki na miasto
Prezentujemy Państwu dwupokojowy apartament w Binghatti Etherea – nowoczesnym budynku mieszkalnym położonym w jednej z najbardziej obiecujących dzielnic Dubaju – Jumeirah Village Circle. Zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i efektywności energetycznej, Etherea oferuje przyszłym mieszkańcom eleganckie i funkcjonalne domy, w połączeniu ze starannie dobranymi udogodnieniami, które sprawią, że życie w nim będzie komfortowe i satysfakcjonujące.