REF#SOF 139905 / Apartament trzypokojowy / dzielnica Lozenets / Sofia / Wojewódstwo Sofijskie / Bulgaria / Sprzedaz Na mapie
Liczba pięter w budynku
5
1
Garaże
1
Balkony (tarasy) szt.:
1
Toalety
2
Piwnica
tak

Całkowita powierzchnia
101 m2
Otrzymano Akt 16

Cena
429 000 €
4 248 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Stan
needs complete refurbishment
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
14.05.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
Widoki z nieruchomości
- Widoki na miasto
Budowa
- Cegła
Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra James Boucher w dzielnicy Łozenec. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze (pierwsze piętro mieszkalne) w niewielkim, murowanym budynku z końca ubiegłego wieku, z dwoma mieszkaniami na piętrze.
Lokalizacja ulicy „Kapitan Todor Nochev” jest więcej niż idealna, znajduje się ona w najbardziej preferowanej do zamieszkania części dzielnicy Łozenec, zaledwie kilka minut od stacji metra James Boucher i hotelu Marinela.
Główne zalety i dystrybucja:
Przestrzeń funkcjonalna: Korytarz, przestronny salon, oddzielna kuchnia, dwie przytulne sypialnie, łazienka z toaletą oraz druga osobna toaleta.
Doskonała ekspozycja: wschód-południe, zapewniająca dużą ilość naturalnego światła.
Doskonała infrastruktura: W zasięgu spaceru od South Park i jeden przystanek metra od Paradise Center. W okolicy znajdują się elitarne szkoły, przedszkola, targ, puby i restauracje.