PIERWSZA
LINIA

Przestronny apartament z jedną sypialnią w nowym budynku 3 minuty od Plaży Południowej w Nesebyrze

Rodzaj nieruchomości
Mieszkania nowe budownictwo dwupokojowy

Lokalizacja
Nessebar / Bulgaria

Klasa budynku/kompleksu
Luksusowy

Liczba pięter w budynku
7

Całkowita powierzchnia
76.96 m2

Powierzchnia zabudowana
67.95 m2

Części wspólne
9.01 m2

Stan
W trakcie budowy

Planowane zakończenie
December 2027

Cena
 217 400
  2 825 €/m2

Bez prowizji od kupującego

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Odległości
100m 500m 27km

Ostatnieia aktualizacja
11.05.2026 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Morze: 100m
  • Centrum miasta: 500m
  • Lotnisko Burgas (BOJ): 27km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na morze
  • Widoki na park

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Prezentujemy Państwu apartament z jedną sypialnią w nowoczesnym budynku mieszkalnym o wyjątkowej architekturze, położonym zaledwie 100 metrów od brzegu morza w Nesebyrze. Projekt zachwyca wysokim standardem wykonania, nowoczesną wizją i funkcjonalnie zaprojektowanymi apartamentami, stworzonymi z myślą o zapewnieniu przytulności, komfortu i spokoju w jednym z najbardziej pożądanych nadmorskich miast w Bułgarii.