Luksusowy apartament z dwiema sypialniami w butikowym budynku tuż przy South Park – dzielnica Łozenec

Rodzaj nieruchomości
Mieszkania nowe budownictwo trzypokojowy

Lokalizacja
dzielnica Lozenets / Sofia / Bulgaria

Liczba pięter w budynku
6

Piętro
5

1

Garaże
1

Powierzchnia balkonów (tarasów)
21.40 m2

Balkony (tarasy) szt.:
1

Toalety
2

Piwnica
tak

Całkowita powierzchnia
92.13 m2

Taras
21.40 m2

Otrzymano Akt 16

Cena
 465 000 (bez VAT)
  5 047 €/m2 (bez VAT)

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Ostatnieia aktualizacja
12.05.2026 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
Ogrzewanie
  • Centralne ogrzewanie
  • Klimatyzacje
Klimatyzacja
  • Standardowy klimatyzator
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Prezentujemy nieumeblowane, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w eleganckim, butikowym budynku w jednej z najpopularniejszych dzielnic Sofii – dzielnicy Łozenec. Nieruchomość położona jest przy cichej i spokojnej ulicy, zaledwie kilka kroków od Parku Południowego, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie bulwaru Cherni Vrah. Stacja metra Witosza i centrum handlowe Paradise Center oddalone są o około 650 metrów. Park Południowy znajduje się niecałe 150 metrów od obiektu. W pobliżu znajdują się prestiżowe szkoły i przedszkola, banki, hipermarkety, małe sklepy, centra medyczne i sportowe oraz restauracje.