Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w dzielnicy „Manastirski Livadi – Wschód”, tuż przy South Park

Rodzaj nieruchomości
Mieszkania nowe budownictwo dwupokojowy

Lokalizacja
dzielnica Manastirski Livadi - East / blisko do Sofia / Bulgaria

Liczba pięter w budynku
5

Całkowita powierzchnia
79 m2

Otrzymano Akt 16

Cena
 324 927
  4 113 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Ostatnieia aktualizacja
12.05.2026 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
Ogrzewanie
  • Ogrzewanie gazowe
Klimatyzacja
  • System klimatyzacji
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Ogrzewanie na gaz
  • izolacja ścian zewnętrznych
  • luksusowe windy

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy na sprzedaż przestronne i stylowo urządzone mieszkanie z jedną sypialnią w dzielnicy „Manastirski Livadi - Iztok” - obszarze z szybkim dostępem do centrum i doskonale rozwiniętym środowiskiem miejskim.

Nieruchomość położona jest w pobliżu bulwaru Todora Kableshkova, w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Sofii. Około 6-7 minut od Parku Południowego oferuje doskonałe możliwości spacerów, uprawiania sportu i rekreacji. W ciągu około 10 minut jazdy samochodem można dotrzeć do centrum handlowego Paradise Center i centrum handlowego Bulgaria Mall. Okolica zapewnia szybki dostęp do głównych dróg, przedszkoli i szkół, ośrodków zdrowia, sklepów, restauracji i wszystkich niezbędnych udogodnień dla komfortowego życia codziennego.