Jednopokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta w nowym budynku w dzielnicy „Izgrev”

Rodzaj nieruchomości
Mieszkania nowe budownictwo dwupokojowy

Lokalizacja
dzielnica Izgrev / Varna / Bulgaria

Liczba pięter w budynku
5

Piętro
4

Całkowita powierzchnia
67 m2

Otrzymano Akt 16

Cena
 148 900
  2 222 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
good

Umeblowanie

Odległości
3.2km 9.5km

Ostatnieia aktualizacja
12.05.2026 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Centrum miasta: 3.2km
  • Lotnisko Varna (VAR): 9.5km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na miasto
Budowa
  • Cegła
  • Konstrukcja żelbetowa

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy jednopokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta w nowym budynku, w dzielnicy „Izgrev” – dobrze prosperującej i prestiżowej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola i wszystko, co niezbędne do spokojnego i komfortowego życia.