Mieszkanie jednopokojowe w innowacyjnym kompleksie w dzielnicy „Ostromiła”

ÏÐÎÌÎ Öåíà ïðè ñõåìà íà ïëàùàíå - 50% íà ïðåä. äîã., 30% íà Àêò 14, 20% íà Àêò 15!

Rodzaj nieruchomości
Mieszkania nowe budownictwo dwupokojowy

Lokalizacja
dzielnica Ostromila / Plovdiv / Bulgaria

Liczba pięter w budynku
4

Piętro
4

1

Piwnica
tak

Piwnica (powierzchnia)
3.07 m2

Całkowita powierzchnia
75.21 m2

Powierzchnia zabudowana
67.19 m2

Części wspólne
8.02 m2

Stan
W trakcie budowy

Planowane zakończenie
December 2028

Cena
 84 686
  1 126 €/m2

Bez prowizji od kupującego

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
unfinished internally

Umeblowanie

Ogrzewanie
Klimatyzacje

Odległości
6.8km 19.3km

Ostatnieia aktualizacja
15.05.2026 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Centrum miasta: 6.8km
  • Lotnisko Plovdiv (PDV): 19.3km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na miasto
Budowa
  • Cegła
  • Konstrukcja żelbetowa
Ogrzewanie
  • Klimatyzacje

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Cena PROMOCYJNA z planem płatności:
• 50% poprzedniej umowy;