Nieruchomość inwestycyjna w doskonałej lokalizacji w miejscowości Marinka, niedaleko Burgas

Rodzaj nieruchomości
Działka inwestycyjna

Lokalizacja
Marinka / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
2881 m2

Cena
 216 600
  75 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
5.3km 25km

Ostatnieia aktualizacja
19.05.2026 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Morze: 5.3km
  • Lotnisko Burgas (BOJ): 25km
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Prezentujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną w doskonałej lokalizacji, przy wjeździe do miejscowości Marinka, zaledwie kilka minut od Burgas i południowego wybrzeża Morza Czarnego.

Działka ma powierzchnię 2881 m kw. i wyróżnia się płaskim ukształtowaniem terenu, doskonałą ekspozycją i strategicznym położeniem, co sprawia, że nadaje się do realizacji różnorodnych projektów mieszkaniowych i komercyjnych.

Główne cechy:
• powierzchnia – 2881 mkw.
• 30 metrów frontu od drogi głównej;
• 110 metrów frontu na ulicy lokalnej;
• nieruchomość narożna z doskonałym dojazdem;