Liczba pięter w budynku
7

Całkowita powierzchnia
45.35 m2
Powierzchnia zabudowana
39.35 m2
Części wspólne
6 m2
Stan
W trakcie budowy
Planowane zakończenie
December 2027

Cena
67 500 €
1 488 €/m2
Zapytanie o więcej informacji lub oględziny
Pakiet informacyjny
Odległości
Ostatnieia aktualizacja
20.05.2026 r.
Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
- Centrum miasta: 2.2km
- Lotnisko Plovdiv (PDV): 15.8km
Widoki z nieruchomości
- Widoki na miasto
Budowa
- Cegła
- Konstrukcja żelbetowa
Prezentujemy studio w nowym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”. Doskonała lokalizacja w pobliżu rzeki Maricy, Kanału Wioślarskiego, Uniwersyteckiego Szpitala Ogólnego UMBAL Płowdiw, Uniwersytetu w Płowdiwie, szkół językowych, sklepu Alati i kompleksu Ogrodów Maritsa.
Rozpoczęcie budowy planowane jest na początek 2025 roku, a zakończenie budowy 16 planowane jest na koniec 2027 roku.
Projekt składa się z 2 budynków i czterech części mieszkalnych. Części mieszkalne są typowe – lustrzane i powtarzalne. Oferuje kawalerki, mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe, komórki garażowe i miejsca parkingowe, zrealizowane w całości w garażu podziemnym, otoczenie parkowe z dwoma placami zabaw dla dzieci – 5500 m², siłownię na świeżym powietrzu i lustro wodne.
Nieruchomość o powierzchni całkowitej 45,35 mkw. położona jest na 3 piętrze w 7.