SKI-IN
SKI-OUT

Budynek w fazie „konstrukcja surowa”


Rodzaj nieruchomości
Projekt budowlany

Lokalizacja
Bansko / Bulgaria

Piętro
5


Całkowita powierzchnia
3556 m2

Cena
  590 000
  166 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
excellent

Odległości
160km

Ostatnieia aktualizacja
29.01.2020 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 160km
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Obiekt położony jest na południe od skrzyżowania w kształcie litery „T” obwodnicy ulic „Nayden Gerov” i „Thesalonica” od strony ulicy Nayden Gerov. Grunt ma łączną powierzchnię 1920 mkw. i zgodnie z opracowanym i aktualnie obowiązującym szczegółowym planem zagospodarowania, posiada wizę projektową wydaną przez gminę Bansko, a także wizę na dodatkową budowę podstacji na nieruchomości.

Na podstawie wyżej opisanej wizy i przygotowanej dokumentacji projektowej budynek w stanie surowym o powierzchni zabudowy 3556,8 mkw.

Jak widać na zdjęciach, surowa konstrukcja jest już całkowicie wykończona, wraz z wewnętrznymi ściankami działowymi i pionowymi pionami kanałów ściekowych i wentylacją łazienek, kuchni i kominów. Całkowicie gotowy jest dach, który wypełniony jest drewnianą konstrukcją nośną z belek klejonych impregnowanych, z dachówką "Bramak". W całości wykonano również poziomą sieć kanalizacyjną w piwnicy wraz z systemem odwodnienia wód podziemnych. Wykonane zostały przyłącza zewnętrzne - wodociąg uliczny ok. 50m oraz kanał f20 ok. 80m. , z odchyleniami budowlanymi. Przed budynkiem ułożono sieć rurociągów do przeprowadzenia kabli wysokiego napięcia do zasilania przyszłej stacji elektroenergetycznej, a także kabli niskiego napięcia do zasilania budynku.

Budynek składa się z:
Piwnica, w której zaprojektowano centrum spa z basenem, dwoma jacuzzi, sauną i łaźnią parową oraz gabinetem masażu; przewidziano narciarnię, kotłownię i inne pomieszczenia usługowe, a połowę piwnicy stanowi bistro z dużą kuchnią i salonem dla gości. Przed bistro i basenem, z obniżeniem dużej części dziedzińca, utworzonego murami oporowymi i terenami małej architektury, zaplanowano rozległy ogród do letniego użytku restauracji i basenu z osobnym wejściem na zewnątrz budynku .

Parter - na tym poziomie wchodzi się z chodnika sześcioma schodami i na lewo od wejścia do budynku znajduje się recepcja z miejscem dla gości, naprzeciw wejścia winda a w korytarzu za nią 1 studio, 6 apartamentów dwupokojowych i 1 apartament trzypokojowy.
Drugie, trzecie i czwarte piętro zaprojektowano jako w pełni mieszkalne i na każdym z nich znajduje się 8 mieszkań dwupokojowych i 1 trzypokojowe.
Na piątym poziomie znajduje się również 8 apartamentów dwupokojowych.

W sumie budynek składa się z 43 mieszkań. Powyżej możesz zobaczyć rozmieszczenie poszczególnych pięter i odpowiednich niezależnych nieruchomości/apartamentów, a także widok elewacji.

Cena gruntu wraz z posadowionym na nim budynkiem, szczegółowo opisanym powyżej, wynosi 875 500 euro bez VAT.

Na dokończenie budynku właściciel przygotował szczegółowy przedmiar robót, z którego wynika, że kwota niezbędna do ukończenia wynosi 650 000 euro bez VAT.

Prace wykończeniowe obejmują:
- Kompleksowo wykonane instalacje elektryczne i wod-kan
- Dostawa i montaż urządzeń dźwigowych
- Budowa instalacji wentylacyjnej dla centrum bistro i spa wraz z gospodarką olejową i kotłownią obsługującą centrum spa i części wspólne.
- Wyposażenie basenu, dwa jacuzzi, sauna i łaźnia parowa.
- Dostawa i montaż stolarki PVA pięciokomorowej "Trokal" w kolorze mahoń dla całego obiektu.
- Kompletne wykończenie mieszkań z wyposażonymi łazienkami, w sypialniach i salonach laminat, terakota w przedpokoju i aneksach kuchennych, na ścianach szpachlówka i lateks, drzwi wewnętrzne MDF z powłoką laminatową, metalowe drzwi wejściowe do każdego mieszkania, ogrzewanie konwekcyjne elektryczne piece, bez mebli.
- Części wspólne całkowicie wykończone - klatka schodowa ze stopniami i podestami z kamienia wapiennego wyłożona płytami wapiennymi, drewniane balustrady ozdobne, płytki granitowe w korytarzach przed mieszkaniami i na balkonach, ściany i sufity szpachlowane i lateksowe, sufity podwieszane w centrum spa oraz bistro.
- Elewacje zaprojektowane w stylu charakterystycznym dla Banska - system ociepleń i tynków "TERAKO", okładziny gnejsowe na cokołach i elementach architektonicznych, okładziny drewniane na bokach okiennych i elementach architektonicznych, ozdobne balustrady drewniane na balkonach.
- Całkowicie zrealizowany układ pionowy - chodniki, ulica przed budynkiem wyasfaltowana, parking utwardzony betonowymi bryłami i zagospodarowany, zagospodarowanie terenu i zalesienie terenów zielonych wg projektu.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Bansko, Bulgaria Top oferty Bansko, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości