Do sprzedania działka przy głównej drodze


Rodzaj nieruchomości
Działka
(Grunt rolny, Działka inwestycyjna)


Lokalizacja
Ribaritsa / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
4800 m2

Cena
  128 000
  27 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
good

Odległości
150km

Ostatnieia aktualizacja
29.03.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 150km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na góry
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Na sprzedaż działka w popularnej wiosce Ribaritsa. Teren ma powierzchnię 4800 m2, z czego uregulowana działka ma 800 m2, a pozostałe 4000 m2. stanowią grunty nieuregulowane. Miejsce posiada pełną komunikację - prąd, wodociąg, sieć telefoniczną i znajduje się zaledwie 100 metrów od głównej drogi. Nieruchomość idealnie nadaje się pod budowę domu mieszkalnego lub willi z dość dużym podwórkiem.

Wieś Ribaritsa położona jest 600 metrów nad poziomem morza u podnóża Starej Płaniny na Bałkanach Teteven. We wsi mieszka około 1250 osób i jest ona położona 12 km na południowy wschód od miasta Teteven i 128 km na północny wschód od stolicy Sofii. Ribaritsa rozciąga się na prawie 12 km wzdłuż doliny rzeki Beli Vit. Została uznana za miejscowość wypoczynkową i jest odwiedzana przez tysiące turystów. We wsi zachował się bułgarski duch odrodzenia i tradycje zwyczajów ludowych. Działają młyny wodne, kociołki brandy i małe warsztaty rzemieślnicze. Rzeka jest górzysto czysta, przyroda niezapomniana malownicza, powietrze krystalicznie czyste, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przepiękne stoki Starej Płaniny. Wkraczają na teren Parku Narodowego „Środkowobałkańskie” i najbardziej niezwykłym jest tu rezerwat biosfery „Tsarichina”, włączony do światowej sieci rezerwatów biosfery.

Ribaritsa jest punktem wyjścia dla wielu górskich szlaków turystycznych i rowerowych. Niedaleko znajdują się rezerwaty „Boatin” i „Kozya Stena” oraz obszar chroniony „Czerniyat Rut”. Do schronisk Echo, Vezhen i Georgi Benkovski, a także szczytów Vezhen i Baba można dojść w zaledwie kilka godzin. We wsi znajdują się liczne obiekty noclegowe, wille i domy wczasowe. Są hotele i miejsca, gdzie można coś zjeść. Osada utrzymuje się głównie z turystyki, rolnictwa i hodowli zwierząt. Ribaritsa to idealne miejsce na wypoczynek na łonie natury, z dala od zgiełku wielkiego miasta.Ogledziny nieruchomosci
Mozemy zorganizowac ogledziny nieruchomosci, w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte.

Rezerwacja nieruchomosci
Nieruchomosc moze byc zarezerwowana i wycofana ze sprzedazy po wplaceniu zadatku, po czym ustaje ogladanie z innymi kupujacymi i rozpoczyna sie przygotowanie dokumentow do zawarcia umowy przedwstepnej i ostatecznej.
Prosimy o kontakt z agentem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania szczegolowych informacji dotyczacych procedury zakupu i metod platnosci.

Uslugi dodatkowe i obsluga posprzedazowa
Jestesmy sprawdzona firma o dobrej reputacji i wieloletnim doswiadczeniu. Dlatego bedziemy z Panstwem nie tylko w trakcie zakupu, ale takze po jego zakonczeniu, swiadczac na Panstwa zyczenie dodatkowe uslugi, aby w pelni i bezproblemowo korzystac z nowo zakupionej nieruchomosci. Uslugi, ktore mozemy zaoferowac, obejmuja uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny z bulgarskiego banku, ubezpieczenia majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenia na zycie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe itp.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Ribaritsa, Bulgaria Top oferty Ribaritsa, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości