Sprzedam działkę przy głównej drodze


Rodzaj nieruchomości
Działka
(Grunt rolny, Działka inwestycyjna)


Lokalizacja
Ribaritsa / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
4800 m2

Cena
  128 000
  27 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
good

Odległości
150km

Ostatnieia aktualizacja
14.09.2021 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 150km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na góry
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Na sprzedaż działka w popularnej miejscowości Ribaritsa. Działka ma powierzchnię 4800 m2, z działką regulowaną o powierzchni 800 m2, a pozostałe 4000 m2. stanowią grunty nieuregulowane. Miejsce posiada wszystkie media - prąd, wodociąg, sieć telefoniczną i znajduje się zaledwie 100 metrów od głównej drogi. Nieruchomość idealna pod budowę domu do zamieszkania lub willi z dość dużym ogródkiem.

Wioska Ribaritsa położona jest 600 metrów nad poziomem morza u podnóża Starej Płaniny na Bałkanach Teteven. We wsi mieszka około 1250 osób i znajduje się ona 12 km na południowy wschód od miasta Teteven i 128 km na północny wschód od stolicy Sofii. Ribaritsa rozciąga się na długości prawie 12 km wzdłuż doliny rzeki Beli Vit. Została ogłoszona miejscowością wypoczynkową i jest odwiedzana przez tysiące turystów. We wsi zachował się bułgarski duch odrodzenia i tradycje zwyczajów ludowych. Działają młyny wodne, kotły brandy i małe warsztaty rzemieślnicze. Rzeka jest jak góra, przyroda jest niezapomniana malownicza, powietrze jest krystalicznie czyste, aw bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się piękne stoki Starej Planiny. Wkraczają na teren Parku Narodowego „Środkowy Bałkan”, a najbardziej godnym uwagi jest tu rezerwat biosfery „Tsarichina”, włączony do światowej sieci rezerwatów biosfery.

Ribaritsa jest punktem wyjścia dla wielu górskich szlaków pieszych i rowerowych. Niedaleko znajdują się rezerwaty „Łódka” i „Kozya Stena”, a także obszar chroniony „Koleja Czernijacka”. Schroniska Echo, Vezhen i Georgi Benkovski, a także szczyty Vezhen i Baba oddalone są o zaledwie kilka godzin pieszo. Miejscowość oferuje liczne noclegi, wille i domy wakacyjne. Są hotele i miejsca do jedzenia. Osada utrzymuje się głównie z turystyki, rolnictwa i hodowli zwierząt. Ribaritsa to idealne miejsce do wypoczynku na łonie natury, z dala od napięcia wielkiego miasta.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Ribaritsa, Bulgaria Top oferty Ribaritsa, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości