-34% Obniżona
cena

Grunty rolne i las


Rodzaj nieruchomości
Działka
(Grunt rolny, Las, Działka inwestycyjna)


Lokalizacja
Apriltsi / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
3580 m2

Cena
-34% 18 000   12 000
  3 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
good

Odległości
180km

Ostatnieia aktualizacja
09.01.2024 r.

Liczba zapytań
3 szt. (za ostatnie 30 dni)

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 180km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na góry
  • Widoki na rzekę
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • W pobliżu sklepy spożywcze

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż w miejscowości Apriltsi. Nieruchomość ma powierzchnię 3580 mkw. Położone jest w pięknej okolicy przyrodniczej, obok przepływa rzeka. Miejsce jest bardzo malownicze i nadaje się na wioskę willową. Do działki doprowadzony jest wodociąg i prąd, a sama nieruchomość znajduje się w odległości 100 m od drogi asfaltowej. W pobliżu znajdują się ośrodki wypoczynkowe. Doskonała okazja inwestycyjna!

Miasto Apriltsi /200 km na północny wschód od Sofii, 500-600 m n.p.m., ponad 4000 mieszkańców/ rozciąga się w bajecznie pięknej, przestronnej kotlinie z niesamowitym panoramicznym widokiem.

Dolinę otacza rezerwat Severen Jendem, góra Triglav, najwyższy szczyt Staroplanin Botev (2376 m n.p.m.) oraz wyjątkowa w swoim kształcie i pięknie góra Maragidik. U podnóża tych kolosów na przemian znajdują się gęsto zalesione zbocza, malownicze wzgórza i bujne łąki, poprzecinane urokliwymi zakolami rzek Ostreszki, Widimskiej i Zla Reki. Te cechy przyrody zapewniają kurortowi chłodne noce podczas letnich upałów, łagodną i słoneczną zimę oraz czyste górskie powietrze. W ostatnich latach Apriltsi stopniowo przekształciło się w atrakcyjny górski kurort z odnowioną bazą wakacyjną, nowymi prywatnymi hotelami i restauracjami, nowoczesnymi dyskotekami i kawiarniami, kilkoma basenami. Apriltsi oferuje swoim gościom możliwości wędkowania, wspinaczki górskiej, jazdy konnej, jazdy na rowerze, pływania, tenisa, jazdy na nartach, niezliczone szlaki turystyczne oraz bogatą bazę łowiecką, urokliwe miejsca na pikniki i plaże wzdłuż brzegów rzeki.


Ogledziny nieruchomosci
Mozemy zorganizowac ogledziny nieruchomosci, w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte.

Rezerwacja nieruchomosci
Nieruchomosc moze byc zarezerwowana i wycofana ze sprzedazy po wplaceniu zadatku, po czym ustaje ogladanie z innymi kupujacymi i rozpoczyna sie przygotowanie dokumentow do zawarcia umowy przedwstepnej i ostatecznej.
Prosimy o kontakt z agentem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania szczegolowych informacji dotyczacych procedury zakupu i metod platnosci.

Uslugi dodatkowe i obsluga posprzedazowa
Jestesmy sprawdzona firma o dobrej reputacji i wieloletnim doswiadczeniu. Dlatego bedziemy z Panstwem nie tylko w trakcie zakupu, ale takze po jego zakonczeniu, swiadczac na Panstwa zyczenie dodatkowe uslugi, aby w pelni i bezproblemowo korzystac z nowo zakupionej nieruchomosci. Uslugi, ktore mozemy zaoferowac, obejmuja uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny z bulgarskiego banku, ubezpieczenia majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenia na zycie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe itp.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Video

Nasze top oferty do sprzedaz Apriltsi, Bulgaria Top oferty Apriltsi, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości