-50% Obniżona
cena

Działka z potencjałem do prowadzenia działalności gospodarczej w pobliżu miejscowości Apriltsi


Rodzaj nieruchomości
Działka
(Grunt rolny)


Lokalizacja
blisko do Apriltsi / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
11480 m2

Cena
-50% 229 600   114 800
  10 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
180km

Ostatnieia aktualizacja
28.04.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 180km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na łąkę
  • Widoki na góry
  • Widoki na las
  • Widoki na miasto
  • Widoki na wzgórza
  • Widoki na zbiornik/jezioro
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Woda
  • Na drodze asfaltowej

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Działka o powierzchni całkowitej 11480 mkw. u podnóża Starej Płaniny.
Nieruchomość położona jest w pobliżu miasta Apriltsi. Miejsce jest uregulowane, prowadzi do niego droga asfaltowa. Nadaje się pod budowę kompleksu hotelowego. Na samej działce znajduje się mikrozapora. W pobliżu prąd i woda pitna. Działka znajduje się w dawnym masywie malinowym i oferuje wyjątkowy widok na górę Botev.
Miasto Apriltsi /200 km na północny wschód od Sofii, 500-600 m n.p.m., ponad 4000 mieszkańców/ rozciąga się w bajecznie pięknej, przestronnej kotlinie z niesamowitym panoramicznym widokiem.
Kotlinę otacza rezerwat Severen Jendem, góra Triglav, najwyższy szczyt Staroplanin Botev (2376 m n.p.m.) oraz wyjątkowa w swoim kształcie i pięknie góra Maragidik. U podnóża tych kolosów naprzemiennie gęsto zalesione zbocza, malownicze wzgórza, bujne łąki poprzecinane urokliwymi zakola rzek Ostreshka, Vidimska i Zla Reka. Te cechy przyrody zapewniają kurortowi chłodne noce podczas letnich upałów, łagodne i słoneczne zimy oraz czyste górskie powietrze. W ostatnich latach Apriltsi stopniowo przekształciło się w atrakcyjny górski kurort z odnowioną bazą wakacyjną, nowymi prywatnymi hotelami i restauracjami, nowoczesnymi dyskotekami i kawiarniami, kilkoma basenami. Apriltsi oferuje swoim gościom możliwości wędkowania, wspinaczki górskiej, jazdy konnej, jazdy na rowerze, pływania, tenisa, jazdy na nartach, niezliczone szlaki turystyczne oraz bogatą bazę łowiecką, urokliwe miejsca na pikniki i plaże wzdłuż brzegów rzeki.

Aby uzyskać więcej informacji i chęć obejrzenia skontaktuj się z nami!Ogledziny nieruchomosci
Mozemy zorganizowac ogledziny nieruchomosci, w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte.

Rezerwacja nieruchomosci
Nieruchomosc moze byc zarezerwowana i wycofana ze sprzedazy po wplaceniu zadatku, po czym ustaje ogladanie z innymi kupujacymi i rozpoczyna sie przygotowanie dokumentow do zawarcia umowy przedwstepnej i ostatecznej.
Prosimy o kontakt z agentem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania szczegolowych informacji dotyczacych procedury zakupu i metod platnosci.

Uslugi dodatkowe i obsluga posprzedazowa
Jestesmy sprawdzona firma o dobrej reputacji i wieloletnim doswiadczeniu. Dlatego bedziemy z Panstwem nie tylko w trakcie zakupu, ale takze po jego zakonczeniu, swiadczac na Panstwa zyczenie dodatkowe uslugi, aby w pelni i bezproblemowo korzystac z nowo zakupionej nieruchomosci. Uslugi, ktore mozemy zaoferowac, obejmuja uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny z bulgarskiego banku, ubezpieczenia majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenia na zycie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe itp.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Apriltsi, Bulgaria Top oferty Apriltsi, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości