-44% Obniżona
cena

Działka z projektem w Szkorpiłowcach


Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana z projektem
(Projekt budowlany, Działka budowlana, Działka, Działka inwestycyjna, Projekt inwestycyjny)


Lokalizacja
Shkorpilovtsi / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
1746 m2

Cena
-44% 285 000   159 900
  92 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
35km

Ostatnieia aktualizacja
29.05.2023 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Varna (VAR): 35km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na łąkę
  • Widoki na morze
  • Widoki na plażę
  • Wiejskie widoki
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Komunalne dostarczanie wody
  • Woda
  • Kanalizacja komunalna
  • W pobliżu sklepy spożywcze

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Zwracamy uwagę na projekt inwestycyjny z pozwoleniem na budowę kompleksu wypoczynkowego w miejscowości wypoczynkowej \"Szkorpilowcy\".

Przegląd najważniejszych wydarzeń:
380 m od plaży
Powierzchnia całkowita: 4062 mkw.
Powierzchnia działki: 1746 mkw
Cena: 285 000 euro lub odszkodowanie w mieszkaniach

Opis:
Luksusowy kompleks apartamentów „Skorpilovtsi Beach” to projekt nowej, wysokiej jakości konstrukcji w najnowszym kurorcie w Bułgarii, położonym w centralnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego, Shkorpilovtsi. Z tyłu pięknego lasu sosnowego i naprzeciwko najdłuższej plaży w Bułgarii, rozciągającej się na 13 kilometrów. Kompleks położony jest zaledwie 380 m od plaży. Wyjątkowe połączenie świeżego górskiego powietrza i nadmorskiego klimatu! Kompleks składa się z trzech oddzielnych budynków (A, B i C), ułożonych na planie „L”, z windą na wszystkie kondygnacje, dodatkowo basen, brodzik, grill, kawiarnia, restauracja, centrum fitness, salon kosmetyczny i zagospodarowany teren. W skład kompleksu wchodzi również 27 miejsc parkingowych oraz garaże podziemne. Doskonała okazja dla potencjalnych inwestorów do przyłączenia się na wczesnym etapie rozwoju najnowszego kurortu na wybrzeżu Morza Czarnego.
Projekt posiada pozwolenie na budowę na łączną powierzchnię zabudowy 4062 mkw. Z jednej strony kompleksu będzie widok na morze, z drugiej na las iglasty. Projekt posiada wszystkie aprobaty władz lokalnych, posiadają pozwolenie na podłączenie do sieci elektrycznej i wodociągowej.

Parametry konstrukcyjne:
Gęstość zabudowy - 40%; Kint - 1,5 / wysokość zabudowy do 10 metrów./

Główne zalety to:
51 luksusowych apartamentów. Łatwy dostęp do szerokiej plaży (380 m) 40 km. z międzynarodowego lotniska w Warnie Niesamowita kombinacja morskiego i górskiego powietrza Zatwierdzony projekt etapowej budowy budynku - etap 1,2,3 to blok A,B,C Umowy na wodę i prąd Otwarty plac budowy /czasowo zamrożony/ Wydane protokoły 1, 2,3. Budowa może być kontynuowana w dowolnym momencie Potencjalny inwestor może dokończyć budowę I etapu, sprzedać mieszkania, a następnie kontynuować budowę II etapu.
Właściciel jest gotowy do współinwestowania z partnerami w celu dokończenia projektu lub sprzedaży projektu za wynagrodzeniem w postaci gotowych mieszkań

Położenie: Wioska wypoczynkowa Szkorpiłowci - to wioska wakacyjna położona w pobliżu panoramicznej drogi Warna-Burgas, pomiędzy znanymi miejscowościami wypoczynkowymi - Kamczia i Biala. Niezwykle ciche i czyste miejsce do wypoczynku, jest rozległa plaża, źródła mineralne, lasy sosnowe i dębowe. Całkowita długość wybrzeża morskiego rozciąga się na około 13 km. – najdłuższa plaża w Bułgarii. Na północ od Shkorpilovtsi wzdłuż wybrzeża znajduje się rezerwat „Kamchiski Sands”, piaszczysta plaża rozciągająca się za ujściem rzeki Kamchia, z wieloma rzadkimi gatunkami ptaków i roślin. Na 10 km. na południe rozciąga się plaża miasta Byala. Teren jest idealny do wędkowania i spacerów po plaży.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Shkorpilovtsi, Bulgaria Top oferty Shkorpilovtsi, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości