Ziemia rolna w pięknej przyrodzie Bałkanów Teteven


Rodzaj nieruchomości
Działka
(Grunt rolny)


Lokalizacja
Ribaritsa / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
3365 m2

Cena
  33 000
  10 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
excellent

Odległości
185km

Ostatnieia aktualizacja
22.04.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 185km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na las
  • Widoki na wzgórza
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Woda

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

SUPER PROPERTIES prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 3365 m2. na skrzyżowaniu na Wasiliewo, wieś Rybarica, przy wjeździe do wsi.
Działka charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, w pełni skierowaną na południe i wspaniałą panoramą na szczyty Starej Płaniny. Wyjątkowo piękna i czysta przyroda sprawia, że miejsce to staje się oazą, w której można poczuć radość obcowania z naturą.

Wieś Ribaritsa położona jest w rejonie Staroplanin, u podnóża Starej Płaniny na Bałkanach Teteven, 12 km od miasta Teteven, po obu brzegach rzeki Beli Vit.

Wspaniałe połączenie alpejskiego charakteru terenu, majestatycznych lasów bukowych z czystymi górskimi rzekami, z bogatą fauną, a przede wszystkim z krystalicznie czystym powietrzem, czynią Ribaritsę ulubionym miejscem wypoczynku. Właśnie z tego powodu zostało uznane za kurort o klimacie górskim.

Aby uzyskać więcej informacji i chęć obejrzenia skontaktuj się z nami!
Ogledziny nieruchomosci
Mozemy zorganizowac ogledziny nieruchomosci, w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte.

Rezerwacja nieruchomosci
Nieruchomosc moze byc zarezerwowana i wycofana ze sprzedazy po wplaceniu zadatku, po czym ustaje ogladanie z innymi kupujacymi i rozpoczyna sie przygotowanie dokumentow do zawarcia umowy przedwstepnej i ostatecznej.
Prosimy o kontakt z agentem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania szczegolowych informacji dotyczacych procedury zakupu i metod platnosci.

Uslugi dodatkowe i obsluga posprzedazowa
Jestesmy sprawdzona firma o dobrej reputacji i wieloletnim doswiadczeniu. Dlatego bedziemy z Panstwem nie tylko w trakcie zakupu, ale takze po jego zakonczeniu, swiadczac na Panstwa zyczenie dodatkowe uslugi, aby w pelni i bezproblemowo korzystac z nowo zakupionej nieruchomosci. Uslugi, ktore mozemy zaoferowac, obejmuja uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny z bulgarskiego banku, ubezpieczenia majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenia na zycie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe itp.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Ribaritsa, Bulgaria Top oferty Ribaritsa, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości