-25% Obniżona
cena

Działka pod budowę ośrodka letniskowego w okolicach Sandanskiego


Rodzaj nieruchomości
Działka inwestycyjna
(Działka budowlana)


Lokalizacja
blisko do Sandanski / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
5780 m2

Cena
-25% 398 820   300 560
  52 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
160km

Ostatnieia aktualizacja
25.02.2020 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 160km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na góry
  • Widoki na las
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Na drodze asfaltowej

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Przedstawiamy Państwu niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5780 m2, podzieloną na 10 działek. Nieruchomość położona jest na ekologicznie czystym terenie, tylko 10 km nad uzdrowiskiem Sandanski i 4 km nad wsią Lilianovo, na drodze do Popiny Łuckiej (Pirin). W pobliżu opisywanej nieruchomości znajduje się kilka ładnych willi, stacja wypoczynkowa oraz baza wypoczynkowa \"Medika\". Od północy, południa i zachodu działka graniczy z łąkami i rzeką, a od wschodu z drogą gminną prowadzącą z miejscowości Sandanski, która została odnowiona i oznakowana i utrzymywana przez cały rok. Na terenie \"Popina Luka\" znajduje się wiele willi i stacji wypoczynkowych. Na rzece „Sandanska bistritsa” znajdziesz piękny wodospad /spadek 18 m./, a wzdłuż potoku niezapomniane widoki, spokój i chłód latem.

Działka położona jest na najbardziej prawdopodobnej trasie do pierwszej stacji omawianej kolejki linowej na Górę Todorka, skąd będzie połączenie do Bansko. Działka ma duży metraż, niewielkie nierówności na południe i ekspozycję południową, z dużym licem przy drodze asfaltowej, w pobliżu prąd i woda. Nieruchomość nie posiada żadnych obciążeń. Dla tej uregulowanej działki planowana jest niska wolna zabudowa o zagęszczeniu do 60%, zagęszczeniu do 1,2 i zagospodarowaniu terenu do 40%. Miejsce nadaje się pod zabudowę zespołu domów jedno lub dwurodzinnych z przeznaczeniem na rekreację lub stację wypoczynkową.

Droga przebiegająca przez działkę prowadzi do byłego obozu pionierskiego powyżej „Kościoła Turichka”, nad którym znajdują się chaty i schrony do południowych podejść na Górę „Todorka”, jedną z najwyższych na Pirinie. W kilku miejscach pstrągi hodują stali mieszkańcy willi nad rzeką i we wsi Lilianovo. Zima jest łagodna, mgły są zjawiskiem rzadkim. Opady deszczu są niskie, a powietrze jest czyste, górzyste i ma niską wilgotność. Niezwykle odpowiedni klimat do profilaktyki lub rehabilitacji chorób płuc. Oprócz roślinności niskołodygowej można tu spotkać stuletnie platany, sosny, orzechy włoskie i inne gatunki drzew. Oprócz tego, że jest piękna, malownicza okolica nadaje się również do wielu działań, takich jak turystyka wiejska, wspinaczka górska, sporty wodne, myślistwo, wędkarstwo, zabiegi uzdrowiskowe, sporty golfowe, a także do zwiedzania zabytków.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Sandanski, Bulgaria Top oferty Sandanski, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości