-40% Obniżona
cena

Działka podlegająca regulacji obok Zespołu Etnograficznego „Bozhentsi”


Rodzaj nieruchomości
Działka
(Grunt rolny, Działka inwestycyjna, Inny)


Lokalizacja
blisko do Gabrovo / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
4100 m2

Cena
-40% 40 000   24 000
  6 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
230km 220km

Ostatnieia aktualizacja
26.04.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Morze: 230km
  • Lotnisko Sofia (SOF): 220km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na góry
  • Widoki na las
  • Wiejskie widoki
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Woda
  • Na drodze asfaltowej

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną zaledwie około kilometra od historycznej wioski Bozhentsi, w cichej i ustronnej lokalizacji. Przyroda o każdej porze roku oferuje wspaniałe warunki do rekreacji i relaksu.

Działka ma powierzchnię 4100 mkw. W pobliżu domów mieszkalnych, z możliwością podłączenia do wodociągu i prądu. Dojazd drogą asfaltową przez cały rok. Nieruchomość położona jest kilka metrów od głównej drogi prowadzącej do wsi Bozhentsi, kilka kilometrów od głównej drogi z Shipki do Wielkiego Tyrnowa. Z miejsca rozpościera się niesamowicie piękna panorama szczytów Starej Płaniny.

Bozhentsi zawsze był częścią wielkiego świata. Położony w pobliżu starej rzymskiej drogi Nicopolis ad Istrum - Augusta Traiana - Konstantynopol. Licząc 110 domów i około 500 mieszkańców, pod koniec XIX wieku Bozhentsi było ośrodkiem administracyjnym, handlowym, kulturalnym i duchowym. Ale stopniowo ludzie się wyprowadzają. Pozostało 100 domów mających od 100 do 250 lat. Dlatego w 1964 roku wieś została uznana za rezerwat architektoniczno-historyczny, a życie w niej utrzymuje czterdziestu mieszkańców.

Aby uzyskać więcej informacji i chęć obejrzenia skontaktuj się z nami!
Ogledziny nieruchomosci
Mozemy zorganizowac ogledziny nieruchomosci, w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte.

Rezerwacja nieruchomosci
Nieruchomosc moze byc zarezerwowana i wycofana ze sprzedazy po wplaceniu zadatku, po czym ustaje ogladanie z innymi kupujacymi i rozpoczyna sie przygotowanie dokumentow do zawarcia umowy przedwstepnej i ostatecznej.
Prosimy o kontakt z agentem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania szczegolowych informacji dotyczacych procedury zakupu i metod platnosci.

Uslugi dodatkowe i obsluga posprzedazowa
Jestesmy sprawdzona firma o dobrej reputacji i wieloletnim doswiadczeniu. Dlatego bedziemy z Panstwem nie tylko w trakcie zakupu, ale takze po jego zakonczeniu, swiadczac na Panstwa zyczenie dodatkowe uslugi, aby w pelni i bezproblemowo korzystac z nowo zakupionej nieruchomosci. Uslugi, ktore mozemy zaoferowac, obejmuja uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny z bulgarskiego banku, ubezpieczenia majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenia na zycie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe itp.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Gabrovo, Bulgaria Top oferty Gabrovo, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości