-12% Obniżona
cena

Panoramiczna działka w rozporządzeniu obok Kawarny


Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana

Lokalizacja
Bojurets / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
684 m2

Cena
-12% 9 000   8 000
  12 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
60km

Ostatnieia aktualizacja
14.11.2023 r.

Liczba zapytań
1 szt. (za ostatnie 30 dni)

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Varna (VAR): 60km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na łąkę
  • Widoki na zatokę
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Prezentujemy panoramiczną działkę położoną w pobliżu wsi Bojurets, zaledwie 2 km od słynnego kompleksu golfowego "Treation Cliffs".

Działka płaska z panoramicznym widokiem na zieloną dolinę schodzącą do morza z jednej strony i teren zalesiony z drugiej. Wybudowany dom będzie miał panoramiczny widok na morze z drugiego piętra. Okolica oferuje wspaniałe możliwości do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz uprawiania sportów wodnych, aw mieście Kavarna co roku odbywa się Rock Fest. Fani golfa mają okazję odwiedzić okoliczne, znane na całym świecie ośrodki golfowe, które znajdują się zaledwie kilka minut drogi od hotelu: Treachery Cliffs, Black Sea Rama i Lighthouse.

Powierzchnia nieruchomości to 684 mkw.

Nieruchomość nadaje się pod budowę dużego domu jednorodzinnego. Wszystkie komunikaty są w bliskiej odległości. Miejsce nadaje się do całorocznego zamieszkania, wypoczynku lub turystyki, dzięki korzystnemu mikroklimatowi.

Nieruchomość podlega regulacji.

Odległość do:
• morze: 3 km;
• Warna: 55 km;
• najbliższy sklep spożywczy: 1,5 km.

Możemy umówić się na obejrzenie nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. W tym celu skontaktuj się z brokerem odpowiedzialnym za ofertę i powiedz mu, kiedy chciałbyś dokonać oględzin.

Ogledziny nieruchomosci
Mozemy zorganizowac ogledziny nieruchomosci, w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte.

Rezerwacja nieruchomosci
Nieruchomosc moze byc zarezerwowana i wycofana ze sprzedazy po wplaceniu zadatku, po czym ustaje ogladanie z innymi kupujacymi i rozpoczyna sie przygotowanie dokumentow do zawarcia umowy przedwstepnej i ostatecznej.
Prosimy o kontakt z agentem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania szczegolowych informacji dotyczacych procedury zakupu i metod platnosci.

Uslugi dodatkowe i obsluga posprzedazowa
Jestesmy sprawdzona firma o dobrej reputacji i wieloletnim doswiadczeniu. Dlatego bedziemy z Panstwem nie tylko w trakcie zakupu, ale takze po jego zakonczeniu, swiadczac na Panstwa zyczenie dodatkowe uslugi, aby w pelni i bezproblemowo korzystac z nowo zakupionej nieruchomosci. Uslugi, ktore mozemy zaoferowac, obejmuja uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny z bulgarskiego banku, ubezpieczenia majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenia na zycie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe itp.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Bojurets, Bulgaria Top oferty Bojurets, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości