-10% Obniżona
cena

Luksusowy hotel w Błagojewgradzie


Rodzaj nieruchomości
Hotel

Lokalizacja
Blagoevgrad / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
3426 m2

Ogród
1500 m2

Cena
-10% 3 000 000   2 700 000
  788 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
excellent

Umeblowanie
W pełni umeblowane

Łazienki
W pełni wyposażona łazienka, Kabina prysznicowa

Podłogi
Dywan od ściany do ściany

Odległości
100km

Ostatnieia aktualizacja
16.09.2021 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
 • Lotnisko Sofia (SOF): 100km
Klimatyzacja
 • Klimatyzacja centralna
Informacje administracyjne dotyczące oferty
 • Elektryczność
 • Woda
 • Odwodnienie sieciowe
 • Łazienka z toaletą
 • Balkon
 • Dywan od ściany do ściany
 • Kabina prysznicowa
 • TV
 • Umeblowanie
 • W pełni wyposażona łazienka
 • Luksusowe części wspólne
 • Ogród
 • Zadbany ogród

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Luksusowy hotel z nowocześnie urządzonymi pokojami i apartamentami oraz szeregiem nowoczesnych udogodnień, zbudowany pośród wspaniałego parku w pięknym mieście Błagojewgrad. Miasto położone jest u podnóża południowo-zachodnich zboczy góry Riła, na obu brzegach rzeki Blagoevgradska Bistrica (dopływ Strumy), 101 km na południe od stolicy Sofii. W pobliżu znajduje się znany na całym świecie klasztor Rila, ośrodki narciarskie Bodrost i Bansko, miasto-muzeum Melnik z klasztorem Rożen i wiele innych atrakcji przyrodniczych i kulturalnych.

Hotel oferuje doskonałe warunki do pełnowartościowego wypoczynku, aktywnego uprawiania sportu oraz regeneracji sił i zdrowia, turystyki biznesowej i konferencyjnej, doskonałe warunki do organizacji ważnych imprez rodzinnych i rozrywkowych. Tutaj skorzystasz z najwyższej jakości usług i udogodnień z gwarantowaną wysoką, przyjazną obsługą, ciszą i spokojem, z dala od zgiełku i zanieczyszczeń środowiska miejskiego, wśród zapachu lasu i ziół, uzdrawiającego górskiego powietrza i hojności południowego słońca.

Hotel o powierzchni zabudowanej 3000 mkw. posiada 36 pokoi, 5 luksusowych apartamentów, w tym jeden apartament dla nowożeńców, wytworną restaurację z tarasem-ogródkiem i grillem, salę konferencyjną na 60 osób, centrum SPA ogrzewane ekologicznym paliwem, bezpłatny parking strzeżony, kryty i odkryty plac zabaw dla dzieci kącik, internet bezprzewodowy, sejf, telefon i fax, pranie, prasowanie i czyszczenie chemiczne, room service do północy, masaże. Każdy z luksusowych domów wykończony jest przestronną częścią dzienną, wyszukanymi designerskimi meblami, telewizorem LCD z telewizją cyfrową, stylowo wykończonymi węzłami sanitarnymi oraz panoramicznymi balkonami. Wyposażone są w centralny system klimatyzacji z możliwością indywidualnej regulacji temperatury.

Oprócz zabytków kulturalnych, historycznych i architektonicznych miasto Błagojewgrad jest znanym bałkańskim i europejskim centrum edukacyjnym. Naturalne cechy miasta to łagodny klimat, bliskość gór, obecność wielu parków, ogrodów, a także 30 źródeł mineralnych o temperaturze wody 55 stopni, warunkujących rozwój miasta jako kurortu balneologicznego.

Miasto charakteryzuje się doskonałą komunikacją, przebiega przez nie międzynarodowa droga E-79 oraz linia kolejowa łącząca Europę Środkową z Grecją. Infrastruktura komunikacyjna miasta jest bardzo dobrze rozwinięta i umożliwia łatwy i szybki dojazd do Sofii, regularnie kursują autobusy do klasztoru Rila i wielu miast w południowo-zachodniej Bułgarii, a także do pobliskich wiosek.

Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Blagoevgrad, Bulgaria Top oferty Blagoevgrad, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości