Uregulowana działka pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Górna Malina


Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana
(Działka inwestycyjna)


Lokalizacja
blisko do Sofia / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
2200 m2

Cena
  48 600
  22 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
30km

Ostatnieia aktualizacja
07.08.2018 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 30km
Widoki z nieruchomości
  • Wiejskie widoki
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Na drodze gruntowej

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Przedstawiamy Państwu uregulowaną działkę o powierzchni 2200 mkw. z dostępem do ulicy w dzielnicy mieszkalnej Południe we wsi Górna Malina, położonej pomiędzy grzbietem Starej Płaniny na północy a Średnią Górą na południu. Osada charakteryzuje się komunikacyjną lokalizacją - 19-20 km od centrum stolicy (około 20 minut autem, kursują minibusy i autobusy), 145 km od Płowdiwu. Działka nadaje się pod zabudowę mieszkaniową do 10 metrów.

Przy działce prąd, woda i kanalizacja.

Wieś posiada szereg nowoczesnych udogodnień połączonych ze spokojem z dala od zgiełku wielkiego miasta. W odległości 500 metrów od obiektu znajduje się kompleks sportowy Górna Malina z nowoczesną i wielofunkcyjną salą na 670 miejsc do organizacji zawodów najwyższej rangi, forów i wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Znajdziemy tu zrekonstruowany stadion z boiskiem piłkarskim i nowoczesnymi trybunami na 1200 miejsc, sale treningowe, strefy rekonwalescencji i rekreacji, zadbane boiska ze sztuczną nawierzchnią do mini piłki nożnej oraz zewnętrzne boisko do koszykówki, siatkówki i tenisa stołowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się nowo wybudowany trzygwiazdkowy Malina Palace Hotel & SPA. Kompleks będzie zlokalizowany na 3000 mkw. teren z odkrytym basenem, kortem tenisowym, placem zabaw dla dzieci i mnóstwem zieleni. W hotelu znajdzie się restauracja na 120 miejsc, lobby bar, centrum fitness, strefa spa, sala konferencyjna, kryty klub dla dzieci itp. udogodnienia.

Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(absolutnie poprawnie)

To jest absolutnie dokładna lokalizacja nieruchomości/kompleksu. Możesz powiększać lub pomniejszać skalę mapy, a także poruszać się po niej za pomocą myszki lub kontrolek znajdujących się na samej mapie.

Nasze top oferty do sprzedaz Sofia, Bulgaria Top oferty Sofia, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości