Rodzaj nieruchomości
Biuro

Lokalizacja
dzielnica Mladost 1A / Sofia / Bulgaria
 

Piętro
3

 

Całkowita powierzchnia
500 m2
Arch.plany

Cena
Wynajem (długoterminowo)
Cena na zapytanie
 

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
excellent

Umeblowanie
Nieumeblowane

Podłogi
Dywan od ściany do ściany

Ściany wewnętrzne
Malowane ściany

Odległości
5km

Ostatnieia aktualizacja
13.03.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
 • Lotnisko Sofia (SOF): 5km
Widoki z nieruchomości
 • Widoki na góry
Budowa
 • Konstrukcja żelbetowa
Klimatyzacja
 • Klimatyzacja centralna
Informacje administracyjne dotyczące oferty
 • Elektryczność
 • Woda
 • Dywan od ściany do ściany
 • Malowane ściany
 • Ramy okienne PCV
 • Winda
 • Internet
 • Na drodze asfaltowej
 • Telewizja kablowa
 • Wi-Fi

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchni 600 metrów kwadratowych, które znajduje się w biurowcu "Capital Fort". Znajduje się na Tsarigradsko Shose Blvd., w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu handlowego Metro, stacji metra Inter Expo Center. Budynek składa się z dwóch brył naziemnych - wysokiej (A) i niskiej (B). Wysoki korpus ma łącznie 28 poziomów nadziemnych, a niski korpus ma łącznie 9 poziomów naziemnych.

\"Capital Fort\" znajduje się na Tsarigradsko Shosse Blvd., głównej arterii łączącej centrum z lotniskiem w Sofii, południowej i wschodniej Bułgarii. Budynek znajduje się 50m od stacji metra 19, zapewniając szybki i łatwy dojazd do kompleksu z każdej części miasta. Dostęp komunikacyjny do nieruchomości odbywać się będzie poprzez dwa wjazdy/wyjazdy z południowego pasa ruchu lokalnego Tsarigradsko Shosse Blvd. oraz jeden wjazd/wyjazd na ulicę gminną od południa, południowego wschodu.

Biurowiec został zaprojektowany tak, aby spełniał najnowocześniejsze i wysokiej jakości technologie w przestrzeni biurowej. Konstrukcja nośna budynku spełnia najnowocześniejsze wymagania dotyczące trwałości i odporności sejsmicznej. Wysokość w świetle lokalu 2,80m.

Charakterystyka techniczna budynku biurowego:
• Ścianki - standardowe ścianki działowe do biur - lekkie ścianki działowe, system "Knauf".
• Fasada – wysokiej jakości system profili aluminiowych o wyjątkowo niskim współczynniku przenikania ciepła, maksymalnym stopniu ochrony przeciwsłonecznej, wysokiej przepuszczalności światła naturalnego, niskim współczynniku odbicia światła - 16%. System elementów posiada cztery poziomy ochrony przed wnikaniem wody i powietrza, a także ochronę mechaniczną wzdłuż poziomu. Wyposażenie w rolety wewnętrzne chroniące przed słońcem.
• Sufity - sufit podwieszany, od strony odwrotnej osłona akustyczna, z wbudowanymi oprawami oświetleniowymi, czujkami pożarowymi.
• Oprawy oświetleniowe - oprawy firmy "Philips" lub kompatybilne, rozmiar 60/60, natężenie nad każdym stanowiskiem pracy 500 luksów.
• Podłoga - podwójna podłoga, podłoga - dywan
• Ogrzewanie i klimatyzacja - Jednostkami wewnętrznymi są sufitowe konwektory wentylatorowe - kanałowe typu maszynowego oraz kasety czterokierunkowe. Autonomia wyboru grzania/chłodzenia z każdej jednostki wewnętrznej.
• Indywidualne podgrzewacze ciepłej wody dla każdego wynajmowanego lokalu zlokalizowane w pomieszczeniu gospodarczym.
• Windy – 18 wind osobowych i cztery schody ruchome Schindler Szwajcaria. 12 szybkobieżnych wind Schindler z systemem „destination control”, każda o pojemności 21 pasażerów i prędkości 2,5 m/s. Wyposażona jest w windę ewakuacyjno-towarową z możliwością rozstawienia noszy ratowniczych. W niskim budynku znajduje się łącznie 6 wind typu Schindler 5400 o pojemności do 16 pasażerów i prędkości 1,6 m/s.
• Ogrzewanie i klimatyzacja – najnowocześniejsza technologia HVKI dla osiągnięcia maksymalnego współczynnika przemiany energii i redukcji szkodliwych emisji. Najnowsza generacja klimatyzatorów freonowych z pompą ciepła typu VRF - Toshiba. Instalacje zlokalizowane są w suficie podwieszanym.
• Energia elektryczna – Planowane jest dodatkowe podtrzymanie zasilania czterema agregatami prądotwórczymi Caterpillar na 50% mocy szczytowej budynku. Co 30 m wysokości istnieje możliwość niwelacji.
• Okablowanie strukturalne - Okablowanie poziome w budynkach będzie typu S/FTP, kat. 7 i zakończone ekranowanymi złączami miedzianymi kat. 6. Na każde stanowisko pracy - dwa podwójne gniazda RJ45, trzy styki, jeden z zasilaniem głównym i dwa z zasilaniem redundantnym.
Minimalna powierzchnia stanowiska pracy to 8,5 m2.
• Bezpieczeństwo – w pełni skomputeryzowany system kontroli dostępu BOSCH z czytnikami kart magnetycznych we wszystkich punktach dostępu do budynku, takich jak szlabany wjazdowe, parkingi, wejścia, hole wind, drzwi wejściowe do biur itp. Parkingi są wydzielone - strefy dla gości i pracowników. Dyskretny system monitoringu wizyjnego zapewniający pełny obwód części wspólnych i terenu jest kontrolowany przez wyspecjalizowane centrum ochrony w budynku. Całodobowa ochrona na żywo przez specjalnie przeszkolonych pracowników renomowanej firmy ochroniarskiej. Automatyczny system VAKS (visitor access kiosk system) do rejestracji gości z wydawaniem kart wstępu, bezpośrednim kontaktem z najemcami i przechowywaniem zdjęć gości.
• System sygnalizacji pożaru – budynek wypełniony jest materiałami niepalnymi, zgodnie z najnowocześniejszymi wymaganiami ochrony przeciwpożarowej budynków wysokościowych. Instalacja sygnalizacji pożaru i automatyka BOSCH z adresowalnymi czujnikami dymu i temperatury podłączona jest do 8 central przeciwpożarowych zainstalowanych w pomieszczeniu z całodobową obecnością.
• Gaszenie pożaru – realizowane przez automatyczną instalację tryskaczową dla wieżowca i garaży podziemnych, zasilaną ze zbiorników wodnych w piwnicach budynku.
• Ewakuacja - Każda kondygnacja budynku wielopiętrowego wyposażona jest w 2 niezależne wyjścia ewakuacyjne, każda kondygnacja budynku niskiego po 3 niezależne wyjścia ewakuacyjne, Dostępna jest winda ewakuacyjna z możliwością rozstawienia noszy ratunkowych.
• Pomiar - indywidualne urządzenia pomiarowe z możliwością optymalizacji kosztów - licznik ciepła/chłodu, wodomierz, licznik energii elektrycznej.
• BMS – wbudowany inteligentny system zarządzania instalacjami budynkowymi będzie sterował i zarządzał wszystkimi systemami HVAC budynku, a także systemami przeciwpożarowymi i bezpieczeństwa.

Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Plany architektoniczne

Będziesz potrzebował aplikacji do odczytu plików .PDF. Jeśli nie masz takiej zainstalowanej, możesz ją pobrać Acrobat Reader stąd.

Plany i układy architektoniczne
(PDF 1.87 MB)

 Pobierz plan  1

Plany i układy architektoniczne
(PDF 2.8 MB)

 Pobierz plan  2

Nasze top oferty do wynajem Sofia, Bulgaria Top oferty Sofia, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Plany architektoniczne

Będziesz potrzebował aplikacji do odczytu plików .PDF. Jeśli nie masz takiej zainstalowanej, możesz ją pobrać Acrobat Reader stąd.

Plany i układy architektoniczne
(PDF 1.87 MB)

 Pobierz plan  1

Plany i układy architektoniczne
(PDF 2.8 MB)

 Pobierz plan  2