Uregulowana działka z projektem inwestycyjnym w pobliżu miejscowości Bankya

Nieaktualna oferta
Nieaktualna oferta
Nieaktualna oferta
Nieaktualna oferta
Nieaktualna oferta
Nieaktualna oferta

Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana z projektem
(Działka budowlana, Las, Działka, Działka inwestycyjna, Projekt inwestycyjny)


Lokalizacja
blisko do Sofia / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
25000 m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
20km

Ostatnieia aktualizacja
20.03.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 20km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na góry
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Na drodze asfaltowej

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Doskonała propozycja działki z projektem inwestycyjnym pod budowę osiedla ogrodzonego, malowniczo położonego na osiedlu willowym „Vitoshnitsa”, wieś Mala Rakovitsa, gmina Bozhurishte, obwód sofijski. Miejscowość znajduje się 6 km od miasta Bankya, w sąsiedztwie klasztoru Klisur „Św. Petka”, 15 km od obwodnicy Sofii. Wysokość wynosi około 900 metrów.

Dla nieruchomości o powierzchni 25.000 mkw. opracowano szczegółowy plan zagospodarowania przestrzennego. z możliwością powiększenia powierzchni. Do osiedla willowego doprowadzona jest droga asfaltowa, planowana jest budowa drogi wewnętrznej, energii elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej oraz innych elementów infrastruktury inżynierskiej związanej z obsługą mieszkańców.

Parametry budowy to:
- Wysokość gzymsu - 7 m;
- Budownictwo - 25%;
- Współczynnik intensywności budowy - 0,8;
- Gęstość zabudowy - 60%

Trwa budowa placów zabaw dla dzieci i obiektów sportowych oraz ścieżek zdrowia.

Obok tej działki jest oferowana do sprzedaży sąsiednia działka o powierzchni 8.600 m2. który nie jest objęty przepisami, a także 40-letni las sosnowy (5000 m2) w odległości 200 m. Te trzy nieruchomości stanowią bardzo dogodną przesłankę do budowy: Osiedle ogrodzone; Kompleks leczniczy chorób sercowo-naczyniowych, zaburzeń czynnościowych układu nerwowego i innych chorób; kompleksy sportowe i handlowe. Występowanie unikalnego klimatu, lecznicze wody mineralne, wspaniała przyroda i bliskość Sofii to bardzo odpowiednie warunki do realizacji tych pomysłów. Domy można również budować na osobnych działkach, które są energooszczędne i niezależne.

Klasztor Klisura „Sveta Petka” został zbudowany na starożytnej drodze łączącej Sofię z innymi osadami. Otaczająca go przyroda jest wyjątkowa, zarówno swoim pięknem, jak i uzdrawiającym powietrzem. Freski z tekstami biblijnymi znajdują się zarówno w kościele, jak iw częściach klasztornych, na murach zewnętrznych i bramie. Wzmacniają poczucie duchowości i świętości. Odbudowano klasztor, odnowiono kościół, zbudowano Rotundę. Miejsce jest pożądane i nadaje się do wypoczynku, leczenia i rekreacji. Klasztor jest połączony drogą asfaltową z miastem Bankya.

Bankya to znane uzdrowisko. Znajduje się 7 km na zachód od stolicy Sofii, z którą łączy ją linia kolejowa i autobusowa. Znajduje się na zielonych pagórkowatych zboczach góry Lyulin. Wysokość Bankya wynosi 630-640 metrów. Uzdrowisko balneoterapeutyczne ma znaczenie międzynarodowe i jest Krajowym Centrum rehabilitacji pacjentów z chorobami układu krążenia i zagrożonych nimi. Stanowi doskonałą bazę wypoczynkową. Klimat, piękna przyroda, lecznicze właściwości wód mineralnych, bogata baza sanatoryjno-uzdrowiskowa z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami medycznymi, określają Bankya jako prestiżowy krajowy i międzynarodowy kurort, ekologiczny rezerwat Sofii.

Klimat w Bankya i regionie osady willowej jest umiarkowanie kontynentalny. Średnia roczna temperatura wynosi 9,4°C. Warunki klimatyczne sprzyjają całorocznemu leczeniu, a także ogólnej profilaktyce leczniczej organizmu. Kompleksowa ocena balneologicznych i klimatycznych czynników uzdrowiskowych regionu wraz z wieloletnim doświadczeniem prowadzonych badań naukowych i medycznych ustaliła następujący profil leczniczy uzdrowiska:
• Choroby układu krążenia;
• Zaburzenia czynnościowe układu nerwowego;
• problemy metaboliczne;
• Profilaktyka ogólna, wzmacnianie i hartowanie organizmu.

Ze względu na wszystkie wymienione czynniki wieś willowa Witosznica będzie wyjątkowym miejscem do całorocznego życia.

Podana cena nie zawiera podatku VAT.

Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości