-49% Obniżona
cena

Dwie nowo wybudowane wille w kompleksie etnograficznym „Bozhentsi”

REF#VT 61388  / Dom /  Bojenci  / Gabrowskie wojewódstwo  / Bulgaria / Sprzedaz  Na mapie


Rodzaj nieruchomości
Dom
(Szalet, Dom w górach, Willa, Dom gościnny)


Lokalizacja
Bojenci / Bulgaria

Liczba pięter w budynku
2

Piwnica
tak

pokoie
5

Sypialnie
4

Łazienki
4


Powierzchnia budynku
224 m2

Powierzchnia dzałki
760 m2


Otrzymano Akt 16

Cena
-49% 500 000   255 000

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
excellent

Umeblowanie
Nieumeblowane

Ściany wewnętrzne
Izolacja wewnętrzna

Okna
Drewniane ramy okienne

Odległości
200km

Ostatnieia aktualizacja
06.03.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
 • Lotnisko Sofia (SOF): 200km
Widoki z nieruchomości
 • Widoki na łąkę
 • Widoki na góry
 • Widoki na las
 • Widoki na wzgórza
 • Wiejskie widoki
Budowa
 • Cegła
 • Konstrukcja żelbetowa
Informacje administracyjne dotyczące oferty
 • Elektryczność
 • Komunalne dostarczanie wody
 • drewno
 • kamień naturalny
 • Szambo
 • Łazienka z toaletą
 • Możliwość parkowania poza drogą
 • Piwnica
 • Weranda
 • Drewniane ramy okienne
 • Izolacja wewnętrzna
 • Niedokończone wnętrze
 • Płyta gipsowo-kartonowa
 • Kamienna ściana
 • Ogród
 • Ogród z kwiatami
 • Zadbany ogród
 • Na drodze asfaltowej
 • W budynku mieszkalnym
 • W pobliżu sklepy spożywcze

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwa budynki z dwoma kondygnacjami mieszkalnymi, z których jeden posiada również kondygnację podziemną /piwnica/; powierzchnia zabudowana (całkowita) 113,3 m2; rozbudowana powierzchnia zabudowy (łącznie) 244,4 m2.
Oferujemy Państwu wspaniałą posiadłość we wsi Bozhentsi - ogłoszoną w 1964 roku Rezerwatem Historyczno-Architektonicznym. Wieś Bozhentsi położona jest w centralnej części Bułgarii, 14 km na wschód od Gabrowa, na północnych zboczach Starej Płaniny. Do wsi prowadzi całoroczna droga asfaltowa; przy jego wjeździe znajduje się parking strzeżony, reżim wjazdu dla samochodów jest kontrolowany. Dlatego też, ze względu na położenie u podnóża Bałkanów, w Bozhentsi można cieszyć się pełnym relaksem, ciszą, spokojem, czystością. Nieruchomość znajduje się w centralnej części wsi Bozhentsi. Jego powierzchnia to 760,0 m2, dojazd od strony południowej. „Dom” swobodnie usytuowany w centralnej części posesji, „stodoła” na jej północnej granicy. Oba budynki zostały przebudowane i przystosowane do współczesnych potrzeb mieszkaniowych, zachowując dokładną lokalizację, całkowitą wysokość, elewacje, kubaturę i materiały charakterystyczne dla renesansowego środowiska architektonicznego. Budynki są przestronne i jasne, o funkcjonalnym układzie iw pełni podporządkowane idei komfortowego życia rodzinnego. Dom ma dwa piętra. Do parteru wejście od strony północnej przez sień wejściową z przylegającą do niej łazienką. We wspólnej przestrzeni skierowanej na południe, wschód i zachód znajduje się salon z miejscem na zabudowę kominkową, jadalnia i kuchnia; przed stołówką, pod drewnianą loggią i drewnianą pergolą, znajduje się wydzielony taras zewnętrzny. Klatka schodowa, będąca częścią przestrzeni salonu, prowadzi na drugie piętro, gdzie znajdują się dwie duże sypialnie z oddzielnymi łazienkami. Do jednej sypialni można przyłączyć gabinet, z którego jest wyjście na werandę, dalej asmalakiem. Piętro podziemne jest dostępne z holu wejściowego, schodami w dół. Konstrukcja budynku jest żelbetowa - belki, słupy, płyty, schody. Parter otoczony jest kamiennymi ścianami, wszystkie pozostałe ściany zewnętrzne i wewnętrzne są murowane. Dach czterospadowy - konstrukcji drewnianej z kamiennymi płytami. Stolarka drewniana (dąb), okna przeszklone, z charakterystyczną kratą, drzwi płycinowe. Do wykończenia elewacji zastosowano materiały charakterystyczne dla architektury renesansowej: kamień murowany, biały gładki tynk; elementy drewniane (dębowe) - belki, słupy, nadproża, fronty oraz deski szkieletowe imitują konstrukcję belkowo-płatwiową. Powierzchnia zabudowana budynku to 78,3 m2, powierzchnia zabudowana w stanie rozłożonym - 170,7 m2, powierzchnia podpiwniczenia - 78,3 m2.
Stodoła, przystosowana do celów mieszkalnych, również jest dwukondygnacyjna. Piętro składa się z przestronnego salonu/sypialni, wejście od wschodu. Parter to studio, łazienka i sauna, wejście od strony południowej. Konstrukcja budynku jest żelbetowa - belki, słupy, płyty, schody. Parter otoczony jest kamiennymi ścianami, wszystkie pozostałe ściany zewnętrzne i wewnętrzne są murowane. Wszystkie ściany zewnętrzne w podłodze posiadają okładzinę drewnianą (dąb). Dach czterospadowy - konstrukcji drewnianej z kamiennymi płytami. Stolarka wykonana jest z drewna (dąb), okna dwuszybowe, z charakterystyczną kratą i zewnętrznymi okiennicami drewnianymi (na podłodze), część salonu otwarta na podwórko z jamlakiem, drzwi panelowe. Do wykończenia elewacji użyto materiałów charakterystycznych dla architektury renesansowej: muru kamiennego, okładziny drewnianej, elementów drewnianych (dąb), imitujących belki oraz konstrukcję nabijaną. Powierzchnia zabudowana wynosi 35,0 m2, powierzchnia niezabudowana - 73,7 m2. Oba budynki posiadają wewnętrzne instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne oraz zewnętrzne zasilanie; przewidziana jest oczyszczalnia ścieków. Wszystkie powierzchnie zewnętrzne ocieplone (na ścianach 10 cm styropian, na podłogach i suficie styropian ekstrudowany) Wzdłuż wszystkich granic posesji wybudowano ogrodzenie z litej części murowanej i przezroczystej części drewnianych taboretów . Kamienna ściana jest dwustronna, z kamienia ciętego, a wszystkie elementy drewniane z impregnowanego suchego materiału dębowego. Wejście na posesję prowadzi przez dwuskrzydłowe drzwi z kutego żelaza, również wykonane z impregnowanego materiału dębowego. Aleja wejściowa, ganek, alejki do i wokół budynków wyłożone są płytami kamiennymi, nierówności niweluje się pojedynczymi kamiennymi schodami terenowymi i kamiennymi krawężnikami. Podwórko jest bogato zagospodarowane trawą, krzewami i drzewami, w miarę możliwości zachowano istniejące cenne gatunki drzew, zbudowano system nawadniający dla całego ogrodu. Przy projektowaniu i budowie budynków i elementów wyposażenia zastosowano wysokiej jakości materiały i wydajne technologie, poszukiwano charakterystycznych proporcji i detali odrodzonej architektury wsi Bozhentsi. Nieruchomość nadaje się do zamieszkania na stałe lub na wynajem jako pensjonat. Budynki, urządzenia i ogrodzenia posiadają pozwolenie na użytkowanie z 2015 roku.

Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(absolutnie poprawnie)

To jest absolutnie dokładna lokalizacja nieruchomości/kompleksu. Możesz powiększać lub pomniejszać skalę mapy, a także poruszać się po niej za pomocą myszki lub kontrolek znajdujących się na samej mapie.

Nasze top oferty do sprzedaz Bojenci, Bulgaria Top oferty Bojenci, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości