Świetna działka z gotowym projektem


Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana z projektem
(Działka budowlana, Działka inwestycyjna)


Lokalizacja
blisko do Albena / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
6000 m2

Cena
  160 000
  27 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
excellent

Ogrzewanie
Brak ogrzewania

Klimatyzacja
Brak systemu klimatyzacji

Odległości
3km 17km 20km

Ostatnieia aktualizacja
29.05.2023 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Morze: 3km
  • Centrum miasta: 17km
  • Lotnisko Varna (VAR): 20km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na morze
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Komunalne dostarczanie wody i własne ujęcie wody
  • Woda mineralna na terenie posesji

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6000 mkw. z dostępem do źródła wody mineralnej iz gotowym projektem 7 willi.

Projekt łączy w sobie następujące zalety: panoramę morską i górską, wysokiej jakości źródło mineralne, sielską lokalizację tuż przy rezerwacie narodowym oraz szybki dostęp do pięknych plaż, miasta i lotniska. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki, z projektem na 14 willi i powierzchni 10.000 mkw.

Lokalizacja projektu znajduje się pomiędzy dwoma wioskami - Osenovo i Kranevo, na wysokości 150 metrów. Do morza jest 3 km, a dojazd asfaltowy prawie do działki, z wyjątkiem ostatnich 300 metrów. Warna oddalona jest od obiektu o 17 km.

W projekcie jest przewidziana dostawa ciepłej wody mineralnej z ekskluzywnego źródła zlokalizowanego zaledwie 900 metrów od działki. Woda ma temperaturę 30 stopni, nadaje się do picia i ma doskonałe właściwości lecznicze. Mineralizacja wynosi około 200 mg/l, Ph 8,3, magnez 33 mg/l, wapń 58 mg/l i te cechy stawiają ją na równi z nisko zmineralizowanymi wodami źródlanymi Evian.

Oprócz celów pitnych może służyć do zasilania basenów i utrzymywania temperatury około 24 C przez pięć miesięcy od maja do października.
Oprócz tej wody uzdrowiskowej na samej działce znajduje się również źródło wody, które będzie zasilać domy.

Ze względu na ekspozycję południową i stały wiatr istnieje możliwość zainstalowania instalacji fotowoltaicznej do zasilania nieruchomości w energię elektryczną, na co złożono ofertę.

Istniejący projekt zakłada budowę 7 domów o łącznej powierzchni zabudowy 1522 m2, zaprojektowanych głównie przez brytyjskich architektów. Łagodne nachylenie terenu w kierunku morza odsłania niesamowitą panoramę na nie lub na góry. Projekt obejmuje budowę basenu. W trakcie odnawiania pozwolenia możliwa jest nawet 5-krotnie większa zmiana układu, stylu i wielkości budynków (7200 mkw.) przy maksymalnej wysokości 4 pięter.

Prognoza wynajmu
W pobliżu inwestycji z powodzeniem wynajmowane są podobne nieruchomości. W ciągu ostatnich 5 lat istniało zapotrzebowanie na większe nieruchomości z 5-7 sypialniami, ale brakowało podaży. Projekt obejmuje budowę 3 domów z 6 sypialniami w każdym, które mogą przynieść roczny obrót w wysokości 100 000 euro, a obliczenia opierają się na oficjalnych danych z najmu podobnych nieruchomości w pobliżu.

Ceny

za 6000 m2 (grunt i projekt): 160 000 EUR

Cena budowy i wynajmu wraz z basenami, zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem, 680 000 EUR za 1000 m2 powierzchni zabudowanej i 150 m2 basenów. Obejmuje to trzy domy z sześcioma sypialniami, trzy baseny po 50 m2 każdy, 300 metrów drogi asfaltowej, ogrodzenie.

Za 16000 m2
Cena gruntu z projektem: 400 000 EUR

Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Albena, Bulgaria Top oferty Albena, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości