-30% Obniżona
cena

Dwupiętrowy murowany dom z ogródkiem we wsi 35 km od Pavlikeni


Rodzaj nieruchomości
Dom
(Willa)


Lokalizacja
blisko do Veliko Tarnovo / Bulgaria

Liczba pięter w budynku
2

Powierzchnia poddasza
tak

Piwnica
tak

pokoie
4

Sypialnie
3

Łazienki
1


Powierzchnia budynku
139 m2

Powierzchnia dzałki
1620 m2


Otrzymano Akt 16

Cena
-30% 28 500   20 000

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
good

Podłogi
Drewniane podłogi

Okna
Drewniane ramy okienne

Odległości
180km

Ostatnieia aktualizacja
12.07.2023 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
 • Lotnisko Sofia (SOF): 180km
Widoki z nieruchomości
 • Widoki na łąkę
 • Widoki na las
 • Widoki na wzgórza
Budowa
 • Cegła
Informacje administracyjne dotyczące oferty
 • Elektryczność
 • Komunalne dostarczanie wody
 • cegła
 • dachówka
 • Szambo
 • Możliwość parkowania poza drogą
 • Piwnica
 • Powierzchnia poddasza
 • Toaleta
 • Drewniane podłogi
 • Drewniane ramy okienne
 • Letnia kuchnia
 • Oficyny/budynki gospodarcze
 • Ogród
 • Ogród z kwiatami
 • Na drodze asfaltowej
 • W budynku mieszkalnym
 • W pobliżu sklepy spożywcze

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy Państwu nieruchomość w okolicy, która z roku na rok się rozwija. W pobliżu wodospady Krushun (5 km), jaskinia Garvanitsa (1 km), jaskinia Devetashka (15 km) i sporo lub wiele znanych zabytków! W pobliżu jest projekt budowy stoku narciarskiego. Garvanitsa jest wykorzystywana co roku do różnych imprez, takich jak zloty motocyklowe i inne. Wybudowane są eko-ścieżki. Obszary do jaskiń i innych zabytków są wyznaczone z altanami, obszarami namiotowymi i elektrycznością zgodnie z projektami europejskimi. Jaskinia Devetashka i wioska Devetaki są wystarczająco piękne i znane turystom, a wodospady Krushun nie wymagają reklamy i prezentacji!
Wioska jest dość żywym miejscem i nadaje się do zamieszkania przez cały rok. Drogi są czyszczone i konserwowane, co umożliwia jej dojazd w każdej chwili i sprzyja turystyce wiejskiej!
Nieruchomość położona w centrum wsi, przy gminie, przy drodze asfaltowej. Brama jest masywna, imponująca i piękna. Ludzie mieszkają ze wszystkich stron posiadłości przez cały rok.
Główny dom znajduje się w centrum działki, która ma 1601 mkw.
Dom ma dwa piętra, przy czym każde piętro ma trzy pokoje i jedno pomieszczenie przejściowe, w którym między piętrami znajdują się schody wewnętrzne. Dach domu został całkowicie wymieniony na wszystko, co niezbędne i nowe, i został podniesiony do zamieszkania.
Są więc dwa piętra po 60 mkw. plus pokój na poddaszu (salon) o tej samej wielkości. Pokój na poddaszu posiada trzy duże okna przez które można podziwiać widok, zostały też drzwi pozostawione z myślą o dobudowaniu schodów zewnętrznych od drugiego piętra do sufitu, a następnie ich zakryciu i wejściu do środka. A wewnętrznych nie należy używać, zwiększając w ten sposób przestrzeń wewnętrzną. Na całej długości tylnej części domu dobudowano i dobudowano dwa duże pomieszczenia przeznaczone na łazienkę i toaletę z przejściami na poszczególne piętra domu. I tak każde piętro może mieć własną łazienkę i toaletę, albo pierwsze piętro może mieć tylko toaletę i pralnię, a drugie piętro może mieć tylko łazienkę - to kwestia osobistego wyboru, jest gotowość na obie opcje . Dom zbudowany z kamienia i belek o bardzo grubych i masywnych ścianach - dość mocny dom. Na działce znajduje się duże kamienne szambo (5 na 5 na 5 metrów), podłączone do kanalizacji domu. Pit przylega do drogi, co ułatwia konserwację w razie potrzeby. Na terenie posesji znajdują się dwie duże studnie, które są stale wypełnione. Nieruchomość jest zelektryfikowana i uzbrojona w wodę. Cały dziedziniec otoczony jest kamiennym murem, a tyły niektórych budynków stanowią granicę posesji.
Według szkicu w granice posesji wchodzi 12 budynków, każdy osobno opisany. Dom i posiadłość jako całość są idealne dla turystyki wiejskiej.
Klimat i ukształtowanie terenu pozwalają również na hodowlę pszczół czy rozwój hodowli zwierząt. Gleba jest bardzo żyzna.
Osada znajduje się 35 km od Pavlikeni i Sevlievo oraz 70 km od Wielkiego Tyrnowa.
Wioska ma zadbane centrum, otoczone cudowną przyrodą płaskowyżu Devetasha, gdzie można odetchnąć od duszącej równiny.
Tuż obok domu kultury działa fontanna z zimną wodą, aw pobliżu znajduje się sklep i restauracja, które są otwarte również w weekendy. Na budynku ratusza zainstalowano elektroniczny zegar/termometr, za pomocą którego można odczytać aktualną temperaturę. Niezwykle ciekawa jest również jaskinia znajdująca się około kilometra od wsi.
We wsi znajduje się sklep, trzy bary/kawiarnie, ratusz z galerią sztuki, biblioteka, ogólnodostępny internet i sala koncertowa, poczta, cotygodniowy gabinet lekarski, informacja turystyczna, komunikacja autobusowa.
W pobliżu wodospadów, jaskini i zapór. Niezwykle korzystna oferta.

Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Veliko Tarnovo, Bulgaria Top oferty Veliko Tarnovo, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości