do wynajmu
długoterminowo

Lokal na biuro, sklep lub showroom obok Teatru Narodowego

REF#Sve-66271-23724  / Biuro / dzielnica Center  /  Sofia  / Wojewódstwo Sofijskie  / Bulgaria / Wynajem  Na mapie


Rodzaj nieruchomości
Biuro
(Sklep, Spa i Centrum sportowe)


Lokalizacja
dzielnica Center / Sofia / Bulgaria

Liczba pięter w budynku
5

Piętro
1


Całkowita powierzchnia
580 m2

Cena
Wynajem (długoterminowo)
  5 000 (bez VAT) / MIESIąC
  9 €/m2 (bez VAT)

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Stan
excellent

Umeblowanie
Nieumeblowane

Odległości
8km 1.6km

Ostatnieia aktualizacja
30.04.2024 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Sofia (SOF): 8km
  • Sklep spożywczy: 200m
  • Szkoła: 300m
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Lokal w najbardziej reprezentacyjnej centralnej części stolicy, zaledwie kilka metrów od "Grand Hotelu Sofia" i Teatru Narodowego. Nieruchomość nadaje się na biuro, sklep, bank oraz salon wystawowy. Nieruchomość jest częścią budynku z cegły z 1980 roku z windą. W odległości kilku metrów znajdują się budynki, ulice i bulwary charakterystyczne dla stolicy. Do różnych punktów miasta można szybko i wygodnie dojechać ulicami „Sołuńską”, ulicami „Graf Ignatiewa”, „Gen. Yosif V. Gurko”, „G. S. Rakowskiego”.
Ogrzewanie pochodzi z elektrociepłowni, są też klimatyzatory.

Lokale zajmują parter całego pięciokondygnacyjnego budynku. Ekspozycja jest na północ. Nieruchomość położona jest na trzech poziomach:
• Piwnica ze sklepieniem
• Parter z wyjściem i dużą witryną od ulicy
• Drugi poziom z wewnętrzną klatką schodową

Dostarczany z następującymi wykończeniami:
• ścianki: lateks
• posadzki: wykładzina dywanowa i granit
• podwójny strop o wysokości 3,40m
• Okna PCV
• okablowanie

Jest oferowany nieumeblowany i nieumeblowany.

Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze zagospodarowanej okolicy. Biura banków, instytucje, przystanki metra, tramwaje znajdują się w odległości spaceru. W ciągu kilku minut można dotrzeć do Placu Slaveykova, Placu Garibaldiego, ulicy Alabin.

Widok na nieruchomość
Możemy umówić się na obejrzenie nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. W tym celu skontaktuj się z brokerem odpowiedzialnym za ofertę i powiedz mu, kiedy chciałbyś dokonać oględzin.

Wynajem nieruchomości
Jeśli nieruchomość Ci się spodoba i zdecydujesz się ją wynająć, zobowiążemy się do umówienia spotkania z wynajmującym, na którym przygotujemy i przedstawimy do zatwierdzenia i podpisania przez obie strony umowę najmu oraz protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości. Zwyczajową praktyką jest przedpłata za jeden miesiąc czynszu i pozostawienie właścicielowi kaucji w wysokości jednego czynszu. Skontaktuj się z pośrednikiem odpowiedzialnym za tę nieruchomość, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat procedury wynajmu nieruchomości.

Dodatkowe usługi
Z nami możesz nie tylko wynająć nieruchomość, ale również skorzystać z szeregu usług dodatkowych. Oferujemy ubezpieczenia ruchomości i nieruchomości, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meble, usługi prawne i księgowe i wiele innych.

Ogledziny nieruchomosci
Mozemy umowic sie na ogledziny nieruchomosci w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte i poinformowanie go, kiedy chcieliby Panstwo dokonac ogledzin.

Wynajem nieruchomosci
Jezeli spodoba sie Panstwu nieruchomosc i zdecyduja sie ja wynajac, zobowiazujemy sie do umowienia spotkania z wynajmujacym, na ktorym przygotujemy i przedstawimy do zatwierdzenia i podpisania przez obie strony, umowe najmu oraz protokol zdawczo-odbiorczy nieruchomosci. Zwyczajowa praktyka jest placenie czynszu za jeden miesiac z gory, jak rowniez pozostawienie u wynajmujacego kaucji w wysokosci jednomiesiecznego czynszu.
Prosimy o kontakt z posrednikiem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania bardziej szczegolowych informacji na temat procedury jej wynajmu.

Dodatkowe uslugi
Z nami moga Panstwo nie tylko wynajac nieruchomosc, ale takze skorzystac z szeregu uslug dodatkowych. Mozemy zaoferowac ubezpieczenie majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenie na zycie, ubezpieczenie medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe i wiele innych.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Wnętrze

Znajduje się na trzech poziomach:
• Piwnica ze sklepieniem
• Parter z wyjściem i dużą witryną od ulicy
• Drugi poziom z wewnętrzną klatką schodową

Meble

Jest oferowany nieumeblowany i nieumeblowany.

Specyfikacje techniczne

Lokal zajmuje parter całego pięciokondygnacyjnego budynku. Ekspozycja jest na północ. Dostarczany z następującymi wykończeniami:
• ścianki: lateks
• posadzki: wykładzina dywanowa i granit
• podwójny strop o wysokości 3,40m
• Okna PCV
• okablowanie

Dzielnica

Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze zagospodarowanej okolicy. Biura banków, instytucje, przystanki metra, tramwaje znajdują się w odległości spaceru. W ciągu kilku minut można dotrzeć do Placu Slaveykova, Placu Garibaldiego, ulicy Alabin.

Nasze top oferty do wynajem Sofia, Bulgaria Top oferty Sofia, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "