Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana

Lokalizacja
dzielnica Center / Bansko / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
7354 m2

Cena
Cena na zapytanie

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości

Ostatnieia aktualizacja
11.12.2023 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Komunalne dostarczanie wody
  • Kanalizacja komunalna
  • Na drodze asfaltowej

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Przedstawiamy Państwu działkę płaską w rozporządzeniu w miejscowości Gramadeto w ośrodku narciarskim Bansko. Obiekt sąsiaduje z pięciogwiazdkowym Premier Luxury Mountain Resort. i tylko 300 m od kolejki linowej.

Dojazd do działki dwoma nowymi asfaltowymi drogami dojazdowymi, uzbrojony w prąd, wodę i kanalizację.

Z działki imponujący widok na góry. Nadaje się pod zabudowę mieszkaniową, hotel, domy. Charakteryzuje się następującymi parametrami:
• Powierzchnia: 7.354 mkw
• Kint: 1,5
• Gęstość: 30%
• Wysokość gzymsu: 10 m

Bansko to jeden z najatrakcyjniejszych ośrodków narciarskich w kraju. Znajduje się około 150 km. od stolicy i 96 km. z Błagojewgradu. Bansko leży na terenie Parku Narodowego Pirin, co czyni go odpowiednim miejscem zarówno do uprawiania turystyki zimowej, jak i letniej. Okolice Bansko znane są również z wód mineralnych, co czyni z kurortu atrakcyjną destynację uzdrowiskową. Wiele głównych hoteli w mieście ma baseny i nowoczesne spa, które oferują szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej.

W rejonie Bansko działa jedno z najnowocześniejszych pól golfowych w kraju, które oferuje doskonałe możliwości gry w golfa w połączeniu z piękną przyrodą i świeżym powietrzem. Miasto posiada również liczne muzea i zabytki, zarejestrowanych jest ponad 130 zabytków architektury i historii kultury, z których siedem ma znaczenie krajowe. W pobliżu Bansko znajdują się miasta Razlog i Dobrinishte - również popularne miejsca turystyczne. 20 km na północ od Bansko znajduje się miasto Belitsa, w pobliżu którego znajduje się park adaptacji tańczących niedźwiedzi.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Specyfikacje techniczne

Z działki imponujący widok na góry. Nadaje się pod zabudowę mieszkaniową, hotel, domy. Charakteryzuje się następującymi parametrami:
• Powierzchnia: 7.354 mkw
• Kint: 1,5
• Gęstość: 30%
• Wysokość gzymsu: 10 m

Dzielnica

W rejonie Bansko działa jedno z najnowocześniejszych pól golfowych w kraju, które oferuje doskonałe możliwości gry w golfa w połączeniu z piękną przyrodą i świeżym powietrzem. Miasto posiada również liczne muzea i zabytki, zarejestrowanych jest ponad 130 zabytków architektury i historii kultury, z których siedem ma znaczenie krajowe. W pobliżu Bansko znajdują się miasta Razlog i Dobrinishte - również popularne miejsca turystyczne. 20 km na północ od Bansko znajduje się miasto Belitsa, w pobliżu którego znajduje się park do adaptacji tańczących niedźwiedzi.

Nasze top oferty do sprzedaz Bansko, Bulgaria Top oferty Bansko, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości