Uregulowana działka z widokiem na jezioro Pancharevsko


Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana

Lokalizacja
Pancharevo / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
2400 m2

Cena
  696 000
  290 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Umeblowanie
Nieumeblowane

Odległości
16km 9km 17km

Ostatnieia aktualizacja
25.10.2023 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Wyciąg górski: 9km
  • Centrum miasta: 16km
  • Lotnisko Sofia (SOF): 17km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na jezioro
  • Widoki na park
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Komunalne dostarczanie wody
  • Odwodnienie sieciowe
  • Na drodze asfaltowej

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy do sprzedaży wspaniałą działkę w regulacji z panoramą na jezioro Pancharevsko i otoczoną mnóstwem zieleni. Nieruchomość posiada dostępną dokumentację i jest gotowa do budowy. Posiada zatwierdzoną wizę PUP i projektową. Prestiżowy teren z dojazdem asfaltowym, prądem, wodą, kanalizacją.
Nieruchomość nadaje się do budowy dwóch lub trzech domów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu, a do działki jest utwardzona droga.

Zobacz załączony film z drona. Daje to jasny obraz i faktycznie można zobaczyć panoramę z poziomu 2m. i więcej o fabule.Ogledziny nieruchomosci
Mozemy zorganizowac ogledziny nieruchomosci, w dogodnym dla Panstwa terminie. W tym celu prosimy o skontaktowanie sie z agentem odpowiedzialnym za te oferte.

Rezerwacja nieruchomosci
Nieruchomosc moze byc zarezerwowana i wycofana ze sprzedazy po wplaceniu zadatku, po czym ustaje ogladanie z innymi kupujacymi i rozpoczyna sie przygotowanie dokumentow do zawarcia umowy przedwstepnej i ostatecznej.
Prosimy o kontakt z agentem odpowiedzialnym za te nieruchomosc w celu uzyskania szczegolowych informacji dotyczacych procedury zakupu i metod platnosci.

Uslugi dodatkowe i obsluga posprzedazowa
Jestesmy sprawdzona firma o dobrej reputacji i wieloletnim doswiadczeniu. Dlatego bedziemy z Panstwem nie tylko w trakcie zakupu, ale takze po jego zakonczeniu, swiadczac na Panstwa zyczenie dodatkowe uslugi, aby w pelni i bezproblemowo korzystac z nowo zakupionej nieruchomosci. Uslugi, ktore mozemy zaoferowac, obejmuja uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny z bulgarskiego banku, ubezpieczenia majatku ruchomego i nieruchomosci, ubezpieczenia na zycie, ubezpieczenia medyczne i samochodowe, prace budowlane i remontowe, meblowanie, uslugi prawne i ksiegowe itp.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(absolutnie poprawnie)

To jest absolutnie dokładna lokalizacja nieruchomości/kompleksu. Możesz powiększać lub pomniejszać skalę mapy, a także poruszać się po niej za pomocą myszki lub kontrolek znajdujących się na samej mapie.

Video

Nasze top oferty do sprzedaz Pancharevo, Bulgaria Top oferty Pancharevo, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości