Grunt rolny kilka kilometrów od Albeny


Rodzaj nieruchomości
Grunt rolny
(Działka)


Lokalizacja
Rogachevo / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
4008 m2

Cena
  63 000
  16 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
6km 35km

Ostatnieia aktualizacja
16.09.2022 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Morze: 6km
  • Lotnisko Varna (VAR): 35km
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Oferujemy grunty rolne o powierzchni 4008 metrów kwadratowych, na terenie wsi Rogaczewo, gmina Bałczik, obwód Dobricz. Działka ma status użytków rolnych czwartej kategorii i położona jest 1,5 km na południowy wschód od centrum wsi, 2,5 km na zachód od kurortu Albena.

Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą dojazdową, która znajduje się około 200 m od drogi asfaltowej 902 Warna - Obrochishte. Działka jest płaska i położona jest w niskiej części pomiędzy dwoma zboczami. Nadaje się do uprawy wszelkiego rodzaju roślin rolniczych i łatwo można go przekształcić w wspaniały ogród owocowy lub warzywny. Różne europejskie programy rozwoju regionalnego zachęcają do podobnych projektów.

Obecnie nieruchomość jest wynajmowana z zyskiem rocznym. W razie potrzeby nieruchomość może zostać włączona do regulacji wsi ze względu na bliskość komunikacji, takiej jak elektryczność i wodociąg. Zmieniając swój status i dzięki swojej wielkości, działka może być wykorzystana do budowy kompleksu kilku domów, gospodarstwa rolnego, centrum ogrodniczego, posiadłości typu ranczo lub pałacu.

Informacje o wsi Rogaczewo: Miejscowość położona jest 6 km na zachód od jednej z najpopularniejszych plaż na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego - Albena i 25 km od najlepszych pól golfowych w kraju - BlackSeeRama, Lighthouse, Thracian Cliffs. Nasza morska stolica Warna i lotnisko oddalone są o 25 minut jazdy samochodem.

Według miejscowych Rogaczewo ma swój własny mikroklimat: leży u podnóża wzgórza, co sprzyja cyrkulacji mas powietrza, dzięki czemu lata są chłodniejsze, a zimy łagodne. Wieś oferuje dobrą infrastrukturę, niesamowite widoki, ciszę i spokój nieprzyzwyczajony do letnich kurortów.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Rogachevo, Bulgaria Top oferty Rogachevo, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości