-7% Obniżona
cena

Pole uprawne na brzegu tamy obok wsi Obrochishte


Rodzaj nieruchomości
Grunt rolny
(Działka)


Lokalizacja
Obrochishte / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
4000 m2

Cena
-7% 41 200   38 500
  10 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
48km

Ostatnieia aktualizacja
10.06.2022 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Lotnisko Varna (VAR): 48km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na łąkę
  • Widoki na las
  • Widoki na wzgórza
  • Widoki na zbiornik/jezioro
  • Wiejskie widoki
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Prezentujemy grunt rolny o powierzchni 4000 metrów kwadratowych, na gruntach wsi Obrochishte, gmina Bałczik, obwód Dobricz.

Działka ma status poziomów siódmej kategorii i znajduje się na brzegu malowniczej tamy 900 m od drogi 71, łączącej wieś Obrochishte z miastem Dobrich (przez wieś Cerkiew).

Dojazd do niej jest stosunkowo łatwy, ostatnie 300-400 m to droga gruntowa. Komunikacja, taka jak elektryczność i wodociąg, jest również w podobnej odległości.

W chwili obecnej zapora nie jest zagospodarowana, ale jednocześnie oferuje doskonałe warunki do wędkowania i biwakowania bez żadnych ograniczeń i opłat.

Działka ma kształt podłużny i położona jest na łagodnym zboczu o niewielkim nachyleniu. Z jej górnego końca roztacza się wspaniały widok na zaporę, okoliczne wzgórza i dolinę, w której znajduje się część wsi Obrochishte.

Wieś Obroczyszcze to ciekawa wieś z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Licząca ponad 2000 mieszkańców wieś posiada szkołę, kościół, pocztę, przedszkole, liczne sklepy i restauracje, kompleks sportowy z kilkoma stadionami, zaporę z możliwością wędkowania i biwakowania oraz szereg atrakcje kulturalne, z których najbardziej znanym jest Teketo „Ak Yazale baba”.

Najważniejszą cechą wsi Obroczyszcze jest jej położenie: tylko 3 km. z jednej z najbardziej preferowanych plaż bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego - k.k. Albena, zaledwie kilka kilometrów od najlepszych pól golfowych w kraju - BlackSeeRama, Lighthouse, Trackie Klify, malowniczego miasteczka Bałczik i 30 km od lotniska w Warnie.

Oczywiście nieruchomość może zostać objęta regulacją wsi, ze względu na bliskość środków komunikacji, takich jak elektryczność i wodociąg. Zmieniając swój status, działka może służyć pod budowę niewielkiego kompleksu kilku domów, gospodarstwa rolnego, centrum ogrodniczego itp. Działka może być wykorzystywana do różnych celów: od uprawy tradycyjnych dla regionu upraw rolnych, po bardziej egzotyczne, do których zachęca szereg europejskich programów rozwoju regionalnego.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Obrochishte, Bulgaria Top oferty Obrochishte, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości