Atrakcyjna nieruchomość w TOP centrum stolicy


Rodzaj nieruchomości
Sklep

Lokalizacja
dzielnica Center / Sofia / Bulgaria

PiętroCałkowita powierzchnia
180 m2

Cena
Cena na zapytanie

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Umeblowanie
Nieumeblowane

Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie

Odległości

Ostatnieia aktualizacja
31.07.2019 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
Budowa
  • Cegła
  • Nieruchomość ze starej cegły
  • Wysoki sufit (powyżej 2,85 m)
Ogrzewanie
  • Centralne ogrzewanie
Informacje administracyjne dotyczące oferty
  • Elektryczność
  • Komunalne dostarczanie wody
  • izolacja ścian zewnętrznych
  • Kanalizacja komunalna
  • wentylowana elewacja

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Atrakcyjna nieruchomość w historycznym centrum stolicy! Posiadłość otoczona jest charakterystycznymi budynkami i zabytkami stolicy – Świątynią-pomnikiem „Św. Sunday”, a także liczne obiekty administracyjne o wartości architektonicznej – BNB, Prezydium, Rada Ministrów, Centrum Zgromadzenia Narodowego, Zgromadzenie Narodowe. Mieści się w murowanym budynku z 1950 roku, uznanym za zabytek kultury, z zachowanymi częściami wspólnymi. Lokalizacja jest niezwykle komunikacyjna. Dostęp do kluczowych punktów jest szybki i łatwy. Przyjemnym spacerkiem po mieście można dotrzeć do instytucji, placówek bankowych, urzędów w zakresie usług i komunikacji. Główne arterie to Vitosha Blvd., Marii Luiza Blvd., Alabin St., Todor Alexandrov Blvd., Car Osvoboditel Blvd. Znajduje się na ulicy Trapezitsa, kilka metrów od wyjścia ze stacji metra Serdika. Nadaje się na sklep, biuro lub biuro sprzedaży. Ogrzewanie jest przez CHP i klimatyzatory. Dystrybucja: hala handlowa, piwnica, magazyn, pomieszczenie sanitarne.

Widok na nieruchomość
Możemy umówić się na obejrzenie nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. W tym celu skontaktuj się z brokerem odpowiedzialnym za ofertę i powiedz mu, kiedy chciałbyś dokonać oględzin.

Rezerwacja nieruchomości
Nieruchomość można zarezerwować i wycofać ze sprzedaży po wpłaceniu zadatku, po czym oględziny z innymi nabywcami zostają wstrzymane i rozpoczyna się przygotowanie dokumentów do zawarcia umowy przedwstępnej i ostatecznej. Skontaktuj się z brokerem odpowiedzialnym za tę nieruchomość, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat procedury zakupu i metod płatności.

Usługi dodatkowe i obsługa posprzedażowa
Jesteśmy renomowaną firmą i będziemy z Państwem nie tylko podczas zakupu, ale także po jego zakończeniu, zapewniając dodatkowe usługi zgodnie z Państwa wymaganiami, aby w pełni i bezproblemowo cieszyć się nowo nabytą nieruchomością. Usługi, które możemy zaoferować, obejmują uzyskanie zgody na kredyt hipoteczny, ubezpieczenie ruchomości i nieruchomości, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne i samochodowe, budowę i remont, wyposażenie, usługi prawne i księgowe i wiele innych.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Sofia, Bulgaria Top oferty Sofia, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości