Duża zagospodarowana działka we wsi Rogaczewo


Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana

Lokalizacja
Rogachevo / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
7000 m2

Cena
  321 300
  46 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Umeblowanie
Nieumeblowane

Odległości
6km 36km

Ostatnieia aktualizacja
29.05.2023 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Morze: 6km
  • Lotnisko Varna (VAR): 36km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na łąkę
  • Widoki na góry
  • Widoki na morze
  • Widoki na wzgórza
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Przedstawiamy Państwu uregulowaną działkę na terenie wsi Rogaczewo, która znajduje się 6 kilometrów na zachód od jednej z najpopularniejszych plaż na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego - k.k. Albena i 25 kilometrów od najlepszych pól golfowych w kraju (BlackSeeRama, Latarnia Morska, Trackie Klify). Nasza morska stolica Warna i tamtejsze lotnisko oddalone są o 25 minut jazdy samochodem.

Oprócz doskonałego dostępu do morza i miast Warna i Bałczik, wieś oferuje dobrą infrastrukturę, niesamowite widoki, ciszę i spokój nieprzyzwyczajony do letnich kurortów. Według miejscowych, Rogaczewo ma swój własny mikroklimat, położony u podnóża wzgórza, co sprzyja cyrkulacji mas powietrza, dzięki czemu lata są chłodniejsze, a zimy łagodne.

Okolica jest preferowanym przez obcokrajowców miejscem zakupu nieruchomości na pobyt stały lub na letnie wakacje. Wioska jest niezwykle spokojna, zamieszkana głównie przez Bułgarów, Anglików, Rosjan, Belgów i Francuzów. Powstało wiele nowych domów i kilka dużych kompleksów z basenami i ośrodkami SPA.

Większość nieruchomości we wsi Rogaczewo oferuje panoramiczny widok na morze, kompleks wypoczynkowy Albena i wieś Kranewo. Plaże pobliskich kompleksów wypoczynkowych mają szerokie piaszczyste plaże i są dobrze utrzymane. W pobliżu znajduje się rezerwat przyrody Baltata znany z bogatej flory i fauny.

Działka ma 7000 mkw. i znajduje się na północnym krańcu wsi, graniczy z innymi działkami od północy i południa. Od zachodu graniczy z lasem sosnowym, który nadaje powietrzu szczególnej świeżości. Wschodnią granicę nieruchomości stanowi droga. Dojazd jest łatwy i w całości prowadzi drogą asfaltową, ostatnie 100 m drogą gruntową.

Media takie jak prąd i woda znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Działka charakteryzuje się regularnym prostokątnym kształtem, lekkim spadkiem i niewielkimi ograniczeniami w sposobie zabudowy; duża gęstość i do 10 m wysokości. Działka oferuje wspaniały widok na morze i płaski teren między wsią Kranevo a kurortem. Albena.

Połączenie przyjemnego klimatu, spokoju i łatwego dostępu do plaży sprawia, że nieruchomość nadaje się do budowy zespołu domów jednorodzinnych lub domów szeregowych. Oczywiście przy tej wielkości każdy nowy właściciel mógłby zrealizować budowę wymarzonej rodzinnej posiadłości, rancza lub zamku. W tym miejscu należy również wspomnieć, że region oferuje doskonałe warunki do uprawy masywów winogronowych i produkcji wina.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Rogachevo, Bulgaria Top oferty Rogachevo, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości