Wspaniała działka inwestycyjna w miejscowości Shkorpilovtsi, tylko 400 m od plaży


Rodzaj nieruchomości
Działka budowlana

Lokalizacja
Shkorpilovtsi / Bulgaria

Całkowita powierzchnia
10730 m2

Cena
  492 507
  46 €/m2

Więcej cech nieruchomości

Zapytanie o więcej informacji lub oględziny

"Suprimmo" S.A. chroni Twoje dane osobowe i przestrzega firmowej Polityki ochrony danych osobowych, zgodnie z wymaganiami rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W kolejnym kroku, będziesz mógł wyrazić zgodę lub odmówić nam przechowywania i przetwarzania swoich danych osobowych. Prosimy o dokonanie wyboru z wiadomości e-mail, którą wyślemy po otrzymaniu zapytania.

Pakiet informacyjny

Odległości
400m 50km

Ostatnieia aktualizacja
07.02.2023 r.

 
 

Odległości od nieruchomości do innych ważnych obiektów
  • Morze: 400m
  • Lotnisko Varna (VAR): 50km
Widoki z nieruchomości
  • Widoki na łąkę
  • Widoki na morze
  • Widoki na wzgórza
  • Wiejskie widoki
Informacje administracyjne dotyczące oferty

Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie i może zawierać nieścisłości.
Możesz zobaczyć tekst w oryginalnym języku lub przetłumaczyć na inne języki:
Tekst został automatycznie przetłumaczony przez oprogramowanie

Przedstawiamy państwu uregulowaną działkę na gruntach wsi Szkorpilowce, rejon Achmalaka. Miejscowość znajduje się około 40 km na południe od Warny i jest jednym z preferowanych miejsc na spokojne letnie wakacje, które łączą morską plażę, górskie łąki i leśne wycieczki.

We wsi znajduje się wiele hoteli i stacji wypoczynkowych, restauracje, bary, kino letnie, szkoła surfingu i kite, przyroda wokół ośrodka charakteryzuje się wyjątkową różnorodnością i oddaleniem od innych kurortów i osiedli.

Pas plażowy jest największy w Bułgarii - 12 km i zapewnia wiele wolnych miejsc, nawet w szczycie sezonu. Z prostą linią brzegową, bez zatok, jest również warunkiem wstępnym falowania przy wiatrach północnych i północno-wschodnich. To sprawia, że jest to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania surfingu, windsurfingu i kitesurfingu na naszym wybrzeżu Morza Czarnego. W pobliżu znajduje się także rezerwat „Piaski Kamczyńskie”. Są tu idealne warunki do biwakowania (w lasach wokół wsi).

Działka ma 10730 mkw. i znajduje się na wschód od wioski w rejonie Achmalaka, zaledwie 400 m od plaży. Rzeka Fundaklijska i nowo wybudowana aleja łącząca wieś z plażą są dość blisko.

W chwili obecnej działka użytkowana jest jako pola i jest uprawiana przez dzierżawców, podobnie jak działki z którymi graniczy. Jedynie od wschodu graniczy z działką zabudowaną.

Dojazd jest niezwykle łatwy i w całości prowadzi drogą asfaltową. Media takie jak prąd i woda znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Działka charakteryzuje się prawidłowym ukształtowaniem, zerowym odchyleniem i niewielkimi ograniczeniami w sposobie zabudowy: duża gęstość i do 10 m wysokości. Nawet teraz z poziomu parteru widać morze, a po wybudowaniu z drugiego piętra odsłoniłaby się wspaniała panorama.

Połączenie przyjemnego klimatu, spokoju i łatwego dostępu do plaży sprawia, że nieruchomość nadaje się do budowy kompleksu mieszkalnego składającego się z pojedynczych domów lub kamienic, bungalowów, kempingów itp. Oczywiście przy tej wielkości każdy nowy właściciel mógłby zrealizować budowę wymarzonej rodzinnej posiadłości, rancza lub zamku.

Podsumowując, działka posiada ogromny potencjał do rozwoju biznesu w zakresie turystyki. Może stanowić ważny i fundamentalny element w realizacji wszelkiego rodzaju projektów związanych z europejskimi programami rozwojowymi.
Zobacz tekst w innych językach (tłumaczenie automatyczne) Tłumaczenie w innych językach
Lokalizacja
(około)

Przybliżone położenie nieruchomości/kompleksu zaznaczono na mapie czerwonym znacznikiem.

Nasze top oferty do sprzedaz Shkorpilovtsi, Bulgaria Top oferty Shkorpilovtsi, Bulgaria
Zapisałeś tę nieruchomość lub wybór na swojej liście „Ulubione nieruchomości”.
Usunąłeś tę nieruchomość lub wybór z listy "Ulubione nieruchomości "
Warunki finansowe dla kupującego, dotyczące zawarcia transakcji do tej nieruchomości